Volskwagen Up! za 10.000€?

Volskwagen Up! za 10.000€?

Član
volkswagen_up_concept_official_images_1-413x294.jpg


Iz Volkswagen-a je najavljeno da će serijska verzija novog mini-automobila, Up!-a biti predstavljena na Frankfurtskom salonu automobila u septembru 2011. Kako navodi ”Automobilwoche”, prve isporuke počeće krajem iste godine. Početna cena će iznositi 10.000 eura, što je prilično mnogo za jedan mini-model. Up! će se naći u proizvodnji u fabrici u Bratislavi.
Ulrih Hakenberg, razvojni šef VW brenda, ovim povodom je izjavio: ”Trenutno smo u finalnoj fazi razvoja ‘up!’-a, tako da bi proizvodnja ovog modela mogla da počne veoma brzo”. Stručnjaci zameraju što Volksvagen nije razvio dvocilindrični motor, poput onog koji Fiat ugrađuje u svoj Fiat 500. Takođe, prednji deo je premešten, umesto zadnjeg (kao što je prvo bilo planirano) u srvhe smanjenja troškova.
volkswagen_up_concept_official_images_10_0.jpg

volkswagen_up_concept_official_images_6_0.jpg
 
Član
ne vjerujem da ce ugledati svjetlo dana,,meni je ovo smijesno,ovaj koncept mi se uopste ne svidja
 
Član
haha...vidi volana ko u kecu...:D a tek mjenjaca... kao da je sklapan lego kockama...:D

jbg ako je ovo buducnost auta tesko nama u buducnosti...:D
 
Član
Meni je predobar, da hoce vise poceti praviti automobile koji bar malo lice na svoje koncepte.. lijepo ociscen interijer od nepotrebnih detalja, pregledan, mal, malo trosi.. to je buducnost
 
Top