Volkswagen Up Izabran Za Svetski Auto Godine

Volkswagen Up Izabran Za Svetski Auto Godine

Član
George je napisao(la):
Ja sam ozbiljno zapeo za ovaj automobil i isao sa u salon i sali su mi da ga probam bio je onaj slabiji model sq 60 ps i ostao sam paaaaaf i vi koji blejite u monitor isudite auto samo zato sto se vidili par slika haha samo govori koliko vam je brain razvijen!!! Neko je rekao da je manji od pola unutra. To je apsurd u kabini je osjetno veci id pola dakle za vozaca i suvozaca. Polo jedino ima zadnju klupu malo vecu i gepekt al je to nebitno covjeku koji trazi mali gradski auto. Ovaj sto sam ja probao ima comonrail 1.0 benzinski motor 60 ps 95 nm. Auto vuce jako dobro nemq velike buke u kabini unutra je malo kopija fiata 500 al mi se svidja u ovoj opremi move up! Koja je 16000km dolazi klima,abs,prednja stakla na struju, radio mp3,memorija siceva x2 i jos dosta neke sice auto je za te pare extra naravno mali auto za grada koji trosi 3-4 l i i i da ne zaboravimo 4 godine garancie. I ja ako ga uzmem svako 4 cu uzimat staro za novo al opasno sam zagrijan

to george:cool::cool::cool:
 
Član
c0d14c je napisao(la):
manji od pola u unutrasnjosti osjetno i prava je pojava onaj crni cini mi se jelic auto na njemu da je pisalo sa onim sminka felgama

bio mi upravo taj crni, zatamnjeni parkiran pred kucom, bas extra auto izgleda s vana. 16 puta ljepsi nego sto je na slici :cool: al je on cini mi se oko 22 milje
 
Član
Meni je izgledom ljepsi citygo(skoda) i mii(seat) a takoreci isti auto je u pitanju al eto sta samo znak zna da uradi to je cudo:D
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Meni je izgledom ljepsi citygo(skoda) i mii(seat) a takoreci isti auto je u pitanju al eto sta samo znak zna da uradi to je cudo:D

Ma svedno je to meni je to isto auto. Ista oprema isti motori, nego ja bi dobio malo popusta u vw zbog drugog auta ;-)
 
Legend
sta fali UP-u, jos cekamo da dodje i citygo pa da vidimo kakav ce i on biti, iskreno odlican gradski automobil sa malom potrosnjom goriva i cijenom i odlican za bocno parkiranje, samo uletis prednjim krajem i ostavis:D
 
Top