Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ABF ce do daljnjeg ostat samo zelja, malo su me sjebali na poslu pa sad trenutno nigdje ne radim, tako da dok ne bude opet neki posao mogu samo mastat o njemu ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ma SEXX je rocco, ove US pozicije u žmigavcima i ova zaštita za haubu su mu extra sjele... svaka čast...:cool::cool:
 
Legend
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

a dobra fora , pink panther :cool:
odlicno ti ide sa folijama , cini se malo zeznuto a super si zaljepio na ATS-ice
a rocco , ko' curica , samo pazi i da se planovi ostvare ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

enesss je napisao(la):
a dobra fora , pink panther :cool:
odlicno ti ide sa folijama , cini se malo zeznuto a super si zaljepio na ATS-ice
a rocco , ko' curica , samo pazi i da se planovi ostvare ;)

Hvala kolega, trudim se kolko mogu nazalost trenutno sam bez posla ostao pa me financije stezu maximalno, nadam se uskoro opet nekom poslu pa da na miru nastavim ostvarivati planove na autu :cool:
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

sandy_mo je napisao(la):
enesss je napisao(la):
a dobra fora , pink panther :cool:
odlicno ti ide sa folijama , cini se malo zeznuto a super si zaljepio na ATS-ice
a rocco , ko' curica , samo pazi i da se planovi ostvare ;)

Hvala kolega, trudim se kolko mogu nazalost trenutno sam bez posla ostao pa me financije stezu maximalno, nadam se uskoro opet nekom poslu pa da na miru nastavim ostvarivati planove na autu :cool:

Šuti kolega,ne spominji mi financije :icon_biggrin::icon_biggrin:,sve sam stopirao na autu otkad sam ostao bio bez posla,gledam kako skucat petobu za mali hladnjak :icon_biggrin:,al evo opet se počelo nešto radit pa valjda će biti...i tebi želim isto što prije da staneš na noge ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Hvala drug jbg trudim se. ABd bit ce dobro pa ce se i ostvariti planovi...
Ovo je ono cemu tezim:
P320002sss6.jpg

:cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Odavno se nista nije pisalo, dijelovi se prikupljaju laganini, zasad par slicica kotaca koji su u fazi radova:
Rijec je o ATS Cup, zasto opet te felge, neznam ostale su mi nekako neisfurane do kraja i opet sam uzeo ATS, s tim da ce sad dosta drugacije biti nego predhodne, za pocetak cilj je bio nac orginal ATS 7x15 slucajno naletio na et 20 i uzeo bez razmisljanja, tragam za jos 2 komada 6x15 et35 al otom potom ako bude love ici ce se na 9j nazad. Felge su bile sa nekim gumama pa su jedno vrijeme bile sa rozom folijom al to je na autu bilo 2 dana i skinuto vracen BBS every day setup i tako se vozi sad auto a lagano radim oko ovoga.
Felge su trenutno ovakve:
DSC00235.jpg

Plan je polirat falc i srce u boju auta..
Cepove orginal ATS nisam nigdje mogao nac pa sam odlucio to napraviti sam
DSC00216.jpg

Pa rastavljanje cepova:
DSC00220.jpg

Ljepilo obruseno i cepovi fino obojeni u mat crnu boju:
DSC00238.jpg

DSC00239.jpg

Na njih ce jos doci ATS emblemi i to je to :D
Takodje ce ici na njih metalni ventili to sam imao kuci pa cu i to staviti
DSC00236.jpg

I za kraj razlog zasto ce ove bit posebne u ondosu na predhodne:
DSC00241.jpg

Plan je ovo smontirat sve spustit auto maximalno koliko bude moglo, a onda ako ne bude dovoljno malo cu rubove iznutra prepravit da jos padne tako da hocu ove godine da budemo jaaaako niski :D
Za sad toliko tjekom tjedna pocinju radovi na felgama pa ce biti vise slika felgi i ostalih dijelova koji su dosli:

PS. slike su lose jer je slikano mobom al mislim da se vidi o cemu se radi :D LP
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Fino,fino ;)
Nek idan su bile bas u Mostaru ATS 6J za male pare sve 4 sa gumama jer je momak probio jednu gumu a uzeo je novu bio pa je sve dao za 140KM cini mi se sa novim gumama :cool:

Naprijed ce 165 a pozadi 195 ili ?
Kontas naprijed 6J na 165 a pozadi 195 na 7J ili :cool: :icon_question:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Enese idem maximalno u pod, 5godina je auto kod mene i nikad nie bio spusten kako treba ove godine idemo skroz kolko god se bude moglo dole, ralica se skida naravno da moze skroz dole.

Skrabo, mislim da sam upratio te al su mi pobjelge, meni gume nisu potrebne imam i 195/45 i 165/50, sad idu sve cetri 165 na ove 7 j ako nadjem igdje 6j onda cu samo dvije 165 na njih prebacit a nazad ostaju one kakve jesu. naprijed ocu te da stavim jer ce onda ta felga bit unutar ruba bit ce mi potrebno samo skinut plastiku unutarnju i moze u obrvu uc ako dopusti poluosovina da ne udara u krak :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Aha,ja kontao hoces efekat da neko pomisli da si na 7,5 i 9J :cool:
A to,pa jest,dobro si zamislio ali kako ces onda kuci,Bulevarom,Aluminijskim i tamo onim putevima voziti :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Skrabo je napisao(la):
Aha,ja kontao hoces efekat da neko pomisli da si na 7,5 i 9J :cool:
A to,pa jest,dobro si zamislio ali kako ces onda kuci,Bulevarom,Aluminijskim i tamo onim putevima voziti :icon_mad: :icon_mad:

Tako nesto, necu nikako :D do 7.mj bi trebao u Cim preselit gore je puno bolja cesta tako da se ne sekiram uopce :D :lol:
 
Top