Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update:ciscenje, poliranje, spremanje za sezonu )

Ne spustaj,lepsi je ovako,stvarno lijep Scirocco
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update:ciscenje, poliranje, spremanje za sezonu )

prelijep primjerak rocca, kad bi se spustio dosta bolje bi izgledalo mada i ovako nema mane :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update:ciscenje, poliranje, spremanje za sezonu )

sandy_mo je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
1. Moras ti ovo pod hitno spustat, grdno je Rocca vidjeti ovako visokog :cool:

2. A ides i ti na Split meet...jesi se prijavio tamo na forumu i uplatio na ziro racun ? ;)

Vidjet cemo jos za spustanje, morat ce jos malo dole, za Split sam se stavio na spisak tamo, a na racun jos nisam uplatio, jeste li vi uplacivali?? Kako to hoda? Ja jos nisam siguran dal cu ic oba dana il samo nedjelju, al idem sigurno...

Nisam, danas cu uplatiti, a Dado nas je obojicu stavio na spisak tamo...ma nista u temi na VWCC forumu imas temu split meet, na prvoj stranici imas ziro racun...na taj uplatis lovu sa naznakom imena i prezimena....pogledaj temu sve je objasnjeno tamo ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Dugo se nista nije pisalo ovdje :D
Prvi odlazak na meet ove godine bio je u Split na VW show :D






:lol: :lol: :lol: :lol:

Skinute su prednje opruge jer je pretrvrdo auto bilo za vozit onako, tako da je sad opet ko koza :( cekam da naleti neko bolje rjesenje za spustanje...
A i namontirane su saturnusove zute maglenke, iduci je korak probat nac bjele zmigavce da nebude bas ovoliko saren naprijed... :D


Do pisanja, lijep pozdrav... ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Nista specijalno, samo par slicica da ubacim sa Tuning Showa u Sarajevu odprije 2 mj. :D
Klik na sliku za veliku rezoluciju :D






Uskoro ce pocet neki radovi pa cu vas redovno nastaviti obavjestavati. Pozz
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (mali update)

Ajmo redom :D
Dakle stari satic koji nije bio orginal je izvadjen a stavljen origigi VDO, takodje zamjenjena pepeljara kojoj je slomljena ruckica bila i stavljena druga sa citaviom ruckicom
Stari:
YP8Fv.jpg

Novi orginalni:
O73Xi.jpg

Hvala Kico :D
Napravljene nove kapice ventila :D
9BTvL.jpg

Jedan detaljcic, malo furam to nekoliko dana :D
kICsa.jpg

Probano nesto malo drugacije od svega sto sam zamisljao da cu imati na autu BBS neznam tocan model 8,5x15 Et 18
jHzyL.jpg

fxmTb.jpg

Inace na ravnom koza izgleda ovako sa njima
bXwPv.jpg

Nadam se da ce u skorije vrijeme napokon bit kakve opruge ili gewinde.
Ovih dana bi ako bude sve kako treba trebala doci zamjena za ATS Cup, a one ce na odmaranje dok se ne prodaju :D a o tome vise kad dodu kotaci novi :D
Namontirana je i golf ball rucica mjenjaca, trenutno nemam slike iste al bit ce u iducih par dana. Do sljedeceg pisanja lijep pozdrav.
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (mali update)

Dosle nove felgice :D nesto kao neki Schmidt Modern Line :lol:
iS4NJ.jpg

To je slika kad su tek dovezene, sljedi sredjivanje i montaza :D ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (mali update)

meni su BBS ice predobre...srce u neku boju i u pod... nema dalje... ;)
 
Legend
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (mali update)

nesto kao neki schmidt ha ??? hehehehehhe :cool::cool:

svaka cast , cekaj sad imas 2 seta , i bbs i modern l. ....... ?

bbs-ice su mi premocne , da spustis auto , da nabijes bbs-ke i malo ih uredis kako treba , ovo bi bilo perfect druze
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (mali update)

Ove ˝BBS˝ su zapravo Rial Cobra kasnije smo naziv saznali, inace to su od prijatelja pa mi ih je posudio da ih probam kao sto sam vec napisao. A Schmidtice ostaju vjerovatno, i ide poliranje rubova i farbanje srca u neku srebrenu.
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (mali update)

svaka cast za felge izgleda da su iste ko one sto sam ja imao samo malo vise falca
a to su revolution rfx
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (mali update)

Sredi te felgice i ubij u pod ... bio sam na tuning show u Sarajevu, prelijepo izgleda ... sretno u daljim radovima :icon_smile:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (mali update)

Uskoro sredjivanje ide, mislio sam vec danas krenuti ali nisam mogao naci nijednu radnju da radi da kupim materijal, inace felge su 7x15 et 18, a ako ima musterija javite se ATS prodajem :cool:

Evo oprane malo i skinute one celavstonke
xaVHe.jpg

i aBd pomalo sredjivanje ide :D
 
Početnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (mali update)

Dobre felge ;)

Cijena ATS-ica i mozel zamjena za tek lakirane 14-ke , u extra stanju? Imas slike u mojoj garazi. Sa novim M+S gumaama na sebi . Kakve su ti gume na ATS-icama?
 
Top