Volkswagen Polo 1.4 6R

Volkswagen Polo 1.4 6R

Član
u prijatelju prelijep auto Bgm nek ti je sa srecom a boja je extra samo kakve felgice po mogucnosti ove rs4!
da ga se navozas aBd i da te sluzi
 
Legend
novo je novo .... neka bude sa srecom i prelijep je , stvarno dobar odabir svega....samo jos da su ti favorit bbs LM u zlatnoj verziji , ali svi imamo svoje ukuse , puno srece jos jednom ;)
 
Član
Felge i gume cu uzet za iduce ljeto. A sad moram uzet zimske gume, nabacit na ove original felge, to tek pred zime.

jucer sam vozio neki 130km sa njim, i potorosnja prosjecna 6.2l/100km i to jos motor nije uvozan kako treba. Neki testovi su pokazali cak manje od vw-ovi cifara. 5.7l/100 km - kombinovana voznja.

Na autoputu 120-130km/h trosi oko 4-4.5 litara / 100 km..

A za motor sam se bas iznenadio. mislio sam da ce ovaj novi 1.4 biti dosta bucan i spor. Ali za auto od 1040kg veoma je dobar. Mogu uporediti golf IV / V 1.6 motor 100ks. Imaju identicnu KS/KG znaci oko 12,5kg na jedan KS.

A uglavnom auto nije uzeto zbog te ogromne "snage" :123: vec zbog ekonomije..

A interijer je kao iz audija uzet. Kvalitet

I jos jednom hvala vam na komentarima.
 
Član
predobra pila,meni je ovo najprivlacniji vw trenutno,ima "ono nesto"
cak mi se vise svidja i od scirocca :D
nek je sa srecom i da se navozas
moj prijedlog su origi 17-ke,premocno mi izgledaju na njemu
 

DLS

Početnik
vidim da si swedo .mogul znat koji grad?i kolko kruna je dosla ova igrackica?.. planiram zeni ovako nesto uzet ..sacu ja gore za 2 sedmice u Kalmar i Växjö . :cool:
 
Član
Lijep auto :cool:
..potrošnja na 120-130 km/h na autoputu je čisti SF ili placebo efekt...:icon_smile:

što se izbora felgi...17" origigi su po meni najbolja kombinacija :cool:
 
Član
DLS je napisao(la):
vidim da si swedo .mogul znat koji grad?i kolko kruna je dosla ova igrackica?.. planiram zeni ovako nesto uzet ..sacu ja gore za 2 sedmice u Kalmar i Växjö . :cool:

Sölvesborg se grad zove, bas ces pored mene i proci :) od växjöa neki 60km

A u krunama je 147 300kr, malo skuplje nego u HR i BIH, to me i cudi, inace su dole nova auta uvjiek skuplja.

hakkler je napisao(la):
Lijep auto :cool:
..potrošnja na 120-130 km/h na autoputu je čisti SF ili placebo efekt...:icon_smile:

što se izbora felgi...17" origigi su po meni najbolja kombinacija :cool:

neznam tacno koliko je potrosnja, samo sam ga jednom tocio, bas cu vidjeti kad budem tocio koliko tacno je potrosio. Ali trip-kompjuter tako kaze, mada znam da to zna biti malo ublazeno. Ali eto napunio sam pu 45l rezervar i presao sam ~250km i samo se jedno crta pomakla. A ima ih jos jedno 4.5.

Volkswagen kaze da sa jednim rezervarom mozes preci 750km, vidjet cemo :)

Neki moj realan pogodak je oko 670-690km maximum.


A za felge imam jos dosta vremena o tome razmisljati, vidjet cu sad kad krene tuning i styling sa ovima modelima pa sta bude aktuelno. Prvo trazim ove gume

m5lp_0612_04_z+wheel_and_tire_guide+bfgoodrich_g_force_ta_kdw.jpg


BG GOODRICH G
 
Top