Volkswagen Nezadovoljan Jer Mu Konkurise Njegova Skoda

Volkswagen Nezadovoljan Jer Mu Konkurise Njegova Skoda

MTR

Član
amidjici , dajdjici , tetici , rodjaci , bar njih briga koji je bolji ili cjenjeniji , svi su pod istom kapom al ti Golf ili Octavia , i jedno i drugo se extra prodaje tako da ih libo takija
 
Član
Pa Superb stvarno djeluje za klasu bolje od Passata, koji osim znacke i nema nista posebno. Superb je uzasno prostran auto, ima kvalitetan interijer i fine motore. Vec druga je stvar Passat CC, koji nije tako prostran, al ima ono nesto. Golf 5 istina nije bio nesto bolji od Octavie - cak je Skoda imala nekih prednosti, al Golf 6-ica se jasno izdvaja od Octavie, koja djeluje sirovo u odnosu na VW.

I ne znam o kakvoj neudobnosti govorite, mozda je stara Octavia tvrda, nova je sasvim ok.
 
Član
Hahaha.. to skoda...hahaha...joj sto volim ovo procitat, j*ote koda mi je rodjendan uranio hahaha...

SKODA PWOER !!! :cool::cool::cool::lol:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ne mogu da vjerujem, da je Auto Bild stavio nesto ispred VW-a, i da je jos napisao da za manje para dobijes vise, sto i jeste tacno... Jos samo da to kod nas narod skonta, ali mala je vjerovatnoca :lol:

Glasi poslovica, "Sam pao, sam se ubio" :lol:

Narod je to skontao. Skoda je najprodavanija u BiH! ;)
 
octavian je napisao(la):
nikad mi nije bilo jasno sto su golf i octavia ista klasa. nek me neko prosvijetli

Zato sto su to dva auta koji dijele istu sasiju i zato sto su auti C segmenta odnosno kompakt klasa.

P.S nisam ni procitao sve a dobio si odgovor. Kasnim valjda nema zamijerki ;)
 
Nisam to znao, slabo pratim te rezultate prodaje. Svaka cast na tome, ako imas citavu listu po prodavacima, ili sa modelima od prosle ili ove godine, volio bih to vidjeti ;)
 
Ovo je smijesno :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: stvarno.

A eto to je ono odhranio si sebi neprijatelja iz namjere da pomognes :cool:

Cuvaj se onog kome si dobro ucinio :lol::lol::lol:
 
Član
Ma skoda jaka ko NATO:lol::lol:

:cool:

A sto se tice udobnosti, nova oktavia je sasvim solidna, nije udobna kao "veci francuzi", mada je naprijed pravo udobno, dok nazad je nesto manje komforno i teze se nastimat, meni npr. ne leze nikako oni nasloni za glavu nazad, ali se barem ima prostora za noge i sredisnji naslon.;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Nisam to znao, slabo pratim te rezultate prodaje. Svaka cast na tome, ako imas citavu listu po prodavacima, ili sa modelima od prosle ili ove godine, volio bih to vidjeti ;)
Na ovom sajtu imas sve statistike, samo u search ukucaj Prodaja...
http://www.automotosvijet.com

Uglavnom, Skoda drzi oko 25% od ukupne prodaje novih vozila u BiH a VW ima oko 14.8%
 
Član
Hahahha odsad kad Dzeko postigne 3 gola za nagradu umjesto Passata dobije Super.b(a) :D
 
Član
olensoner je napisao(la):
Meni je bas suprotno, stara (Tour) mi se cini udobnija od A5:icon_confused:

Nisam staru puno vozao, al raja se cesto zale na to, a i djelovala je dosta kruto, karavan je neki bio.

Dok sam se u novoj dosta navozao, jako udoban autic cak i na straznjoj klupi, posebno Scout...
 

MTR

Član
stara je bila ko konjska kola , tvrda , losa pozicija za volanom , nazad kratka sjedala , gepek-fenomenalan .
nova je tip top , bila bi moj izbor prije golfa ;)
 
Top