Volkswagen Golf VII stiže 2012. godine

Volkswagen Golf VII stiže 2012. godine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
0g1 je napisao(la):
da je oce makar bolje uradit od ove VI ce

VI sa prijeda je barem po meni ljepota uzivo al sa zada su ga ktastrofa uradili...ko da su touarega navarili..jednostavno mu nestoji...samo odzada da ga promijene..a interijer je u sestice lijep al slican ko u petice samo bilo bi dobro nesta novo za promjenu...i kad je golf ispo da ne valja..
 
Član
darko13 je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
ja ne znam zasto ljudi dizu frku oko golfa 7.
6 je samo redizajnirana petica a ne potuno novi model i samim tim sluzi kao prolazno resenje da odrzi korak sa konkurencijom dok ne stigne novi model. 308 civic mazda 3 astra itd itd su dosta ispred po dizajnu u odnosu na golfa 5, i 6 je tu samo da ublazi poraz dok ne stigne pravi konkurent tim kolima a to je golf 7

Pa i 308 dosta sliči 307 a i 307 je imala redizajn,iskreno rečeno 307 mi je ljepši od ovog novog 308 i nije mi baš jasno po čemu je on ispred g6 u dizajnu...Što se tiče mazde 3,fokusa,astre sve su lijepa auta po meni ali po čemu su oni drastično po dizajnu napredniji u odnosu na golf 6???Mislim da ova teza uopšte smisla nema. Izgled auta je subjektivna stvar od osobe do osobe, a za sve ostalo tu su statistike prodaje.

napisao sam u odnosu na 5
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
da je oce makar bolje uradit od ove VI ce

VI sa prijeda je barem po meni ljepota uzivo al sa zada su ga ktastrofa uradili...ko da su touarega navarili..jednostavno mu nestoji...samo odzada da ga promijene..a interijer je u sestice lijep al slican ko u petice samo bilo bi dobro nesta novo za promjenu...i kad je golf ispo da ne valja..

na to sam i mislio ;)
 
Član
slazem se sa tarikom....smijesni mi ba ljudi evo sestica ista petica i slicni komentari..malo se zagledajte razlike su drasticne.....halo ba ljudi ovo je golf kad je golf citav dizajn promijenio....uzmite razliku izmedju keca i duje naprijed pa vidite duja ima malo drugacije branike i to je to....izmedju duje i trojke...trojku samo malo zaoblili....izmedju trojke i cetvorke....stavili farove providne malo promijenili unutrasnjost i to je to....ono sto hocu da kazem je kad je jos golf tako naglo dizajn promijenio...pa uzmite porseove....meni iskreno gotov svaki isti...u svakog okrugla svjetla naprijed i imaju malo ono prosirenje u donjem cosku a od zada svi imaju iste stopke jedva ih razlikujes.....razlike medju golfovima ima samo sto ljubitelji golfa to primjecuju.....joj sto se ja napisa....:icon_smile::icon_smile:
 
Član
A i ovih golfova pun klinac vise :lol::lol::lol:

Ma nek ih prave samo..Jer ce se uvijek prodavati najbolje...
 
Ajde, moze proci... jos jednog da kupim :D

GOLF TZ je napisao(la):
slazem se sa tarikom....smijesni mi ba ljudi evo sestica ista petica i slicni komentari..malo se zagledajte razlike su drasticne.....halo ba ljudi ovo je golf kad je golf citav dizajn promijenio....uzmite razliku izmedju keca i duje naprijed pa vidite duja ima malo drugacije branike i to je to....izmedju duje i trojke...trojku samo malo zaoblili....izmedju trojke i cetvorke....stavili farove providne malo promijenili unutrasnjost i to je to....ono sto hocu da kazem je kad je jos golf tako naglo dizajn promijenio...pa uzmite porseove....meni iskreno gotov svaki isti...u svakog okrugla svjetla naprijed i imaju malo ono prosirenje u donjem cosku a od zada svi imaju iste stopke jedva ih razlikujes.....razlike medju golfovima ima samo sto ljubitelji golfa to primjecuju.....joj sto se ja napisa....:icon_smile::icon_smile:

Uoci "razliku"...ahahahah

 
ma nije problem malo blatobrane, masku farove, linije promjeniti i uljepsati auto, ono sto tesko(i btino) je mehanika, preformanse, tehnologija, udobnost, kvalitet i sigurnost, sad kako ce se 6-ica pokazati vidjet cemo , odnosno znati cemo jeli 6-ica samo uljepsana 5-ica ili nesto sasvim drugo bolje ili losije...
 
Provozajte se malo u petici pa onda u sestici i vidjet cete zapravo o kolikim razlikama se radi...


I ne znam sta se svi ISCUDJAVAJU vijesti da bi sedmica trebala "stici" 2012.... sasvim normalno... modeli se i inace "mijenjaju" svakih 4/6 godina...

I petica je predstavljena krajem 2003 odnosno 2004 stigla, a sestica kraj 2008/2009...
 
Član
Naravno da nece dizajn toliko promijeniti, Golf i ostaje konzervativan po dizajnu, za one koji to tako vole. Ono za Porschea-e, tako i treba biti, da nemaju okrugle farove ne bi to onda ni bio Porsche. VW moze napravit dizajn od temelja novi, ali bi ga onda slabo ko kupio, jer su ljudi navikli na njegovu konzervativnost. Evo primjer, Mazda 3, prodana u vise od 2 miliona primjeraka, i izasla je nova, vide se znatnije promjene, ali tu negdje je osnova ista sa znatno vise poboljsanja u svemu, eksterijer je drugaciji, ali ipak prepoznatljiv, sumnjam da ce i oni u buducnosti raditi neke znatnije promjene sto se tice eksterijera, jer ne mjenjaju tako lako konja kojeg hvale ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top