Volkswagen Golf R Line

Volkswagen Golf R Line

Član
Danas vidio u Srebreniku Golg VI ima na prednjoj masku R oznaku i malo je drugacija i neke obrvice ne znam jel to taj golf sa R paketom il je samo maska stavljena :icon_rolleyes: uglavnom tesko primijetit razliku
 
Član
ma premocan je auto svegami, ima extra opremu,extra unutrasnjost, odlicna,ako uskoro dodje momak koji ima ovakvo vozilo bacit cu koju sliku i koji klip,cisto da se vidi
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Hidraulic je napisao(la):
Ono što je bitno za R se nalazi ispod haube. ;)

Ja mislim da je ovo samo sminkerski paket opreme, nesto ko Audijev S-line, tako sto se tice motora, nema veze sa S-om ili R-om...

Audijevo S-podvozje je šminka? C mon brate... podigni na dizalicu nešto od 2002. do 2011.
 
BaXRS4 je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Hidraulic je napisao(la):
Ono što je bitno za R se nalazi ispod haube. ;)

Ja mislim da je ovo samo sminkerski paket opreme, nesto ko Audijev S-line, tako sto se tice motora, nema veze sa S-om ili R-om...

Audijevo S-podvozje je šminka? C mon brate... podigni na dizalicu nešto od 2002. do 2011.

Pa cak i starije od 2002, vise puta sam osjetio razliku sa S-line, tvrdje podvozje od standardnog, pa su se mnogi ljudi zalili kako im je pretvrdo, jer po losim gradskim cestama i nije bas najbolje ( http://audiforums.com/forum/showthread.php?t=127251 ) , ali zato na otvorenoj cesti je san za voziti, pogotovo ako ima quattro + S-line ;)...
 
Član
Eo recimo sve se ovo dobije odma u odnosu na trendline :D eo ja sam boldao stvari vrijedne spomena ovo ostalo bi moga prežaliti :D ovo bolndano je sigurno u virijednosti 10km :D a tek ovo ostalo, koliko je r line skup dokazuje i mal broj petica u r line izvedbi... vjerovatno ima tu još nečeg al manje više ovo je to...

Alarmni uređaj s nadzorom unutrašnjosti vozila
Aluminijske pedale
Automatski klima uređaj Climatronic
ESP - elektronski program stabilnosti
Kontrola pritska u gumama
Pomoć pri kretanju uzbrdo
Bi-Xenon svjetla
- automatsko zakretanje svjetala u
smjeru vožnje

Crna rešetka hladnjaka s R Logom
Dekorativni umeci "Silver Lane"
Dnevna LED svjetla integrirana u branik
Dvije ispušne cijevi središnje postavljene
Kozmetička zrcala u zaslonima za sunce,osvjetljena
Kočiona kliješta lakirana crno, sa R Logom
Krovni spojler u boji vozila
Kučišta vanjskih osvrtnih zrcala lakirana u crnu boju
Lakometalni naplaci "Talladega" 7,5Jx18 s gumama 225/40R18
Motorsport branici u boji vozila
Naslon stražnje klupe asimetrično djeljiv i preklopiv, s otvorom za prijevoz dugih predmeta i naslonom za ruke

Paket "Svjetlo i vidljivost"
Podesiva potpora za kralježnicu u prednjim sjedalima
Pretinac u krovu, s poklopcem
Proširenja pragova u boji vozila
Putno računalo Plus
Ručica mjenjača i ručne kočnice presvučene kožom
Sportski ovjes
Središnji naslon za ruke naprijed, s otvorima za ventilaciju straga
Stražnja svjetla u LED tehnici
Svjetlo za maglu otraga
Tekstilne podne prostirke
Top Sport prednja sjedala
Tyre Mobility set s 12V kompresorom i sredstvom za krpanje gume
Uređaj za pranje svjetala
Utičnica 12V u prtljažniku
 
Top