Voda u gepeku

Voda u gepeku

Član
Pozz raja :cool: Nedavno sam imao udes i uradio sam popravku (karambolka i gepek) kod limara jednog i ne bih da imenujem kojega i evo vidim kad kisa pada ili snijeg nazaad u gepeku sa strane u onim rupama napuni se vode, a unutra zamagli, ocito da nisu to dobro uradili, eh sad mene zanima zna li neko dobrog limara u sarajevu da to fino popravi da ne ulazi ta voda u gepek bojim se da ce mi veci problem neki napraviti, u pitanju je passat b5+. Pozdrav :D
 
Član
George je napisao(la):
Fele pogledaj mozda ti samo na kederima pušta bezze ces pare davati

Gledao sam i opet nekako ali pomalo ulazi pa sam zamijenio stari keder, ulazi ali manje, ali imam osjecaj da ulazi negdje od branika illi ispod blatobraana ako je to moguce, jer nekako kad se provozam i vratim bude dosta vode, a provjeravao sam stopke, ne ulazi preko njih:icon_question:
 
Član
meni je u audia 80 isto tako se nakupljalo i navodno je ulazilo ispod vozila ima neki sigurnosni cep ispod rezervne gume
 
Zatvoriš auto ,i sipaš vode malo,pa otvoriš gepek vidiš dal pušta vodu i gde pušta ak ne pušta tu onda ispod ulazi negde...
zdrava logika
 
Član
imas ventilacione cijevi ispod karambolke, dva kvadrata na svakoj strani, mozda ti majtor nije vratio zastitnu plastiku, ako je passat limo., onda na poklopcu gdje je zadnja sajba keder tu zna pustat, odozdo tesko jer ima mala samo mala rupica u rezervnoj gumi,. ako fali komad gume na njprobaj zacepit,. al sigurno ti ulazi izmedju fara i sasaije ko na svaki vw.,

da vidis dal pustaju kederi najlakse malo toalet papira smotaj u rolnu i polijepi po njima i zatvori i onda sipaj pomalo vode tak sam ja na svome autu,.,
 
Top