VN Kine - 13.04.-15.04. 2012

VN Kine - 13.04.-15.04. 2012

Član
Prije da Jenson ima slabog timskog kolegu :lol: Nikad ne zna kad će ga spucati :lol: A što se tiče odnosa Šumaher Rosberg prošle sezone su bodovno bili blizu a Šumi je ostavio bolji dojam, a što se tiče ove sezone tu su negdje samo što Šumaher ima više pehova...uostalom vidjeće se do kraja sezone ;)
@ Emir_89 dobra dobra :lol: što jest jest nema više onih napada bjesa i gluposti ;)
 
Me jeste li vidjeli silu od Vettela :D

Emire , moramo se malo zajebavati , ali ozbiljno , ne mozes ga zvati najvecim vozacem u historiji f1 nikako. Nego meni bude zanimljivo kako se ovi stari njegovi fanovi uvijek uzbude na kvalifikacijama a poslije utrke razocarenje :D


Lewis sazrijeva opasno , pricajte sta hocete ali ovo danas je bila jedna od njegovih najboljih voznji. Pametan a i agresivan , otrese sampiona ko slinu :lol:
 
Član
ma dobro, ovo je malo rukovodstvo F1 pocelo sa promjenama jos prosle god kako bi smanjili dominaciju RB-a sto im je i uspjelo. mora se priznati da je ove sezone F1 zanimljivija nego prosle. al jebi ti to kad 70% odlucuju gume, a 30% sve ostalo. ne kazem ja, treba znati i gume cuvati, ali ovo je sranje postalo...

a sto se tice zajebancije, normalno da je pozeljno ;) btw, kako nije najveci kad je tvog cigu sa 3x losijim bolidom u onoj jednoj proslosezonskoj utrci drzao 20ak krugova iza sebe :D
 
A vec u slijedecoj ga je drzao al za onu stvar :D

Ma brate ova danasnja utrka je jedna od najboljih sto sam gledao. Svi su tu negdje , neki su brzi , neki bolje gume cuvaju .... Jos da Massa ode iz Ferrarija pa da i oni budu konkurentni. Ovako mi je zao onog Alonsa , covjek cijelu ekipu nosi na ledjima. Svaka mu cast.
 
Član
jel se to napokon slazes da je alonso najkompletniji vozac, uz moram priznati buttona, ali ipak za mrvicu alonso bolji?? :icon_biggrin:

ajde reci da jeste, pa da mogu na miru umrijeti :p hahahhaha :lol:
 
Ja sam uvijek govorio da su Lewis i Alonso dva najbolja vozaca trenutno u F1 samo sto Lewisu treba malo da dodje pameti i ne lupa sve okolo sto sad i radi ;)

Isto tako sam govorio da postoji najmanje 5 vozaca koji su bolji od Vettela :icon_biggrin:
 
ewo vam pa da ima ko pogledat ko nije
http://rarbg.com/torrents/filmi/download/17fe652fe3c04dc1d0e3dc351bb43fbbcbd81e9c/torrent.html

i link od trke AutoGP pa uzivajte ;)
http://rarbg.com/torrents/filmi/download/b33bc45afe0a87b3ae2fa662c056f2e22e4f3421/torrent.html
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Ja sam uvijek govorio da su Lewis i Alonso dva najbolja vozaca trenutno u F1 samo sto Lewisu treba malo da dodje pameti i ne lupa sve okolo sto sad i radi ;)

Isto tako sam govorio da postoji najmanje 5 vozaca koji su bolji od Vettela :icon_biggrin:

hahahah opet ti ne mozes da prelomis jezik pa da kazes da je alonso najbolji. nisam te pitao koja su 2 najbolja, nego 1 :D :lol:
 
Član
Kimi se vratio tako da se mozete pomjeriti sa svojim idolima po mjesto unazad

nestasnog crnca moze sada potopiti ovako frisak u F1, Alonsa za sezonu .
 
Član
koki+ je napisao(la):
Kimi se vratio tako da se mozete pomjeriti sa svojim idolima po mjesto unazad

I meni je drago da se Kimi vratio, vidi se da nije izgubio vještinu iako je pauzirao, samo još da mu je malo bolji bolid bio bi opasan konkurent. Danas se dobro držao do pred sami kraj al eto morao mjenjati gume. I gore je već neko napisao za Masu, slažem se da bi ga trebali zamjeniti jer zadnje dvije ili tri godine nije pokazao ništa posebno.

A Ros Braun jos da vrati Žan Tod-a, bili bi onaj famozni trojac kao nekad u Ferariju. Sjećam se koliko je puta samo Šumaher pobjedio zahvaljujući upravo najboljem strategu tada a možda i danas, Ros Braun-u.
 
Član
najebali su svi od mercedesa ove sezone jer su sve jaci a kimi je u dobrom autu samo sto izgleda ga j.bu ovi is taktickog,trebali su covjeka na vrijeme povuc na zamjenu guma i ubro bi koji bod sigurno a sto se tice vozaca ima ih koji cine cuda ali ipak ako nemas dobro auto dzaba ti sve a to pokazuje i ferari koji i alonso tesko izvlaci.
 
mb73 je napisao(la):
najebali su svi od mercedesa ove sezone jer su sve jaci a kimi je u dobrom autu samo sto izgleda ga j.bu ovi is taktickog,trebali su covjeka na vrijeme povuc na zamjenu guma i ubro bi koji bod sigurno a sto se tice vozaca ima ih koji cine cuda ali ipak ako nemas dobro auto dzaba ti sve a to pokazuje i ferari koji i alonso tesko izvlaci.

Tesko je reci da su svi najebali od Mercedesa nakon jedne pobjede. Cak i Brawn kaze da trebaju jos dosta raditi da bi u svim uslovima bili ovako dobri jer su danas bili specificni uslovi na stazi. Veci iduce sedmice potpuno drugaciji uslovi ( dosta vece temperature ) pa cemo vidjeti kako se snalaze ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Ja sam uvijek govorio da su Lewis i Alonso dva najbolja vozaca trenutno u F1 samo sto Lewisu treba malo da dodje pameti i ne lupa sve okolo sto sad i radi ;)
Neka njega,zanimljivije je sa njim,nekazem da treba napraviti neki destruction derby od F1 ali da je jos ubaciti Montoyu i uskrsnuti Sennu :icon_biggrin: Tada bi se prenos placao u zlatu :lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Ja sam uvijek govorio da su Lewis i Alonso dva najbolja vozaca trenutno u F1 samo sto Lewisu treba malo da dodje pameti i ne lupa sve okolo sto sad i radi ;)
Neka njega,zanimljivije je sa njim,nekazem da treba napraviti neki destruction derby od F1 ali da je jos ubaciti Montoyu i uskrsnuti Sennu :icon_biggrin: Tada bi se prenos placao u zlatu :lol:

Kad se samo sjetim njegovih voznji :lol: Nije bilo utrke da nije napravio neki incident
 
Član
Da ali jedno zapamti, ime te legende kad izgovaras trebas stati mirno ;) .Poznato da je on Hamiltonu idol i da ga oponasa.
 
Top