VN Kine - 13.04.-15.04. 2012

VN Kine - 13.04.-15.04. 2012

Član
_kina.png


kina01.jpg


Petak 13. april 2012.
Trening 1: 04:00 - 05:30
Trening 2: 08:00 - 09:30

Subota 14. april 2012.
Trening 3: 05:00 - 06:00
Kvalifikacije: 08:00

Nedelja 15. april 2012.

Trka: 09:00

1 Trening
fp1.jpg


2.Trening
fp2.jpg


3 Trening
kinap3.jpg


Kvalifikacije

kinakvalifikacijevremena.jpg

Pošto je Hamilton kažnje sa pomjeranjem pet mjesta unazad, sutrašnju trku će krenuti dvojac Mercedesa i Kamui Kobayashi
 
Član
jel to vettel imao neku grsku ili je bio toliko nemocan da nije mogao uci u Q3?? Nisam gledao kvalifikacije, sad se probudih :icon_biggrin:
 
Član
jel vidim dobro al michael drugii


Jesam li to naopokon doceko da ga vidim ponovo na postolju
 
sema911 je napisao(la):
jel vidim dobro al michael drugii


Jesam li to naopokon doceko da ga vidim ponovo na postolju

Treci :D

Ako si pratio prethodne dvije utrke vidio si da su Mercedesi na kvalifikacijama i na utrci dva razlicita svijeta. Bolidi bukvalno jedu gume. Rosberg , nikad nisam vidio da je bolje odvozio krug , strasna voznja , svaka cast :cool:

Lewis sa novim nacinom voznje bi mogao opet dobru stvar napraviti , dobro cuva gume i mogao bi bez vecih problema sutra proci ispred Rosberga.

Kimi ili Button sutra idu medju prva 3 sigurno , Fosil nece moci izdrzati te majstore iza sebe a svakako ako padne kisa ( a najavili su je ) Alonsove sanse se udvostrucavaju :cool:

Moja prognoza za prvih pet sutra je : Lewis , Rosberg , Button , Kimi , Alonso mada bi mogao i Webber napraviti tu pometnju :cool:
 
Član
Lewis (aka Cigo) ima 5 mjesta unazad zbog promjene mjenjača još nekiad na treningu...to znači da su dva mercedesa broj 1 i 2...mada mislim da im to neće puno pomoći jer do sad su na kvalifikacijama bili dobri ali u utrci katastrofa, problem sa gumama...
 
Član
Mr. Dr. Prof. Ross Brawn is back , nakon 3 sedmice tatalno drugi bolid , neki se muce po 1 citavu sezonu.
Bravo Nico , dominirao od prvog kruga
McM (jaki) koliko se prica i vidi na treninzima , nisu od nikoga daleko , uvjek se neko uspije umjesati
ali ovaj put mi je bilo drago za Hamiltona sto je fino oprao vettela

Lotus promasaj taktike jbg , za slabiji tim nisu nimalo losi kao i Sauber
 
Lewis i Jenson na prva dva mjesta u ukupnom poretku :cool: Svidja mi se sto McM ne ide glavom kroz zid nego lagano , takticki ostvaruju rezultate. Lewis , tri utrke , tri postolja :cool:

Nico odlican , bolid su stvarno odlicno spremili , nadam se da ce napredovati i dalje. Samo Rosbergu fali pravi timski kolega ;)
 
Član
ima pravog timskog kolegu koji je bolji od nike po svemu i poceo je to pokazivati ali ga prati losa sreca a niko nikad nece ponoviti i dostice sedmorostrukog svjetskog prvaka,ziva legenda.

ps.
covjece onaj mehanicar uopste mu nije stegnuo maticu tocka,kakva katastofalna greska.
 
Član
mb73 je napisao(la):
ima pravog timskog kolegu koji je bolji od nike po svemu i poceo je to pokazivati ali ga prati losa sreca a niko nikad nece ponoviti i dostice sedmorostrukog svjetskog prvaka,ziva legenda.

ps.
covjece onaj mehanicar uopste mu nije stegnuo maticu tocka,kakva katastofalna greska.

ma pusti vernesa, zna se da ima problema sa svime sto je ikad bilo u vezi sa ferrariem, makar to bio i najveci vozac u historiji F1 (sa cim se on naravno nece sloziti, al hajd nije ni bitno).

postujem ja to sve, nebi valjalo da svi imamo isto misljenje :cool: :D

btw, izgleda da se cigo malo "dohavizo" i poceo liciti na vozaca. da mi je skontat kakvog li je doktora koristio, da preporucimo baloteliu :lol:
 
Član
Prije da Jenson ima slabog timskog kolegu :lol: Nikad ne zna kad će ga spucati :lol: A što se tiče odnosa Šumaher Rosberg prošle sezone su bodovno bili blizu a Šumi je ostavio bolji dojam, a što se tiče ove sezone tu su negdje samo što Šumaher ima više pehova...uostalom vidjeće se do kraja sezone ;)
 
Top