VN Kanade - Montreal

VN Kanade - Montreal

Član
Pregledaj snimke, pa ces vidjeti. Sa Webberom je upitno, ali sa Buttonom nije, skrenuo je u njega, vjerovatno ga nije vidio. A ono sa MSC ces shvatiti kad pregledaš snimku, Lewis je bio na trkaćoj putanji.
 
Član
.. kisa, uslovi potpuno drugaciji, onako "ulazi" jos timskom kolegi, mozda mislio da ima maglenke naprijed, pa ce ga dugme skontat i "propustit" ... a zutokljunac nikako da to utuvi u glavu... weberu isto, def. greska hamiltona... da nije ispao, kaznu bi fasovao...

dovoljno rec, eto cak i fanovi ga ne brane sada,... jednostavno potvrdio ono sto su od proslih utrka ljudi govorili za njega,... a bilo je svega...

izgleda da vettel opet uzima,... hamilton "izbacio webbera i butona, neki kiksali sa taktikom, merc fail jesu i nasli mjenjat gume, alonso...

a eno "hifa" se opet vozika, njemu najbolje izgleda :D
 
Član
Ajde pisite sto se dogadja,nemam mogucnosti gledati utrku.
U time outu jedna zanimljivost :icon_biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=KuGp8sI2x1M&feature=player_embedded
 
Član
Sta se desava, Schu na 2 mjestu na slikovima, Webber iza njega u sekundi. Schu pretekao Massu i Kobayashia koji su se borili za 2 mjestu.

Sada Button pravi 1,5 sekundi brže krugove od bilo koga na stazi.ž


Edit: Massa je pretekao Kobayashia i bio 3, i preticao je HRT, i naisao na lokvu i udario u zid i slomio krilo.


A prije nekog vremena, BUtton i Alonso su imali kontakt, i Alonso je odustao.


I sada izlazi opet SC.
 
Član
Jeste vidjeli onog sta je vec pomocnik oko staze u crnom odjelu. Pao sam sa stolice. :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Jeste vidjeli onog sta je vec pomocnik oko staze u crnom odjelu. Pao sam sa stolice. :lol::lol::lol::lol:

I ja sam umalo pao s kuce okrecuci antenu da ulovim TV Jadran koji prenosi F1 ali ne ide. Nijedan Live Stream nemogu pokrenuti u pm.
 
Član
Moji najdraži vremenski uvjeti na stazi, moj najdraži tim, to nije normalno, ne vjerujem još.

Ovu ću utrku skinuti i pregledati par puta definitivno. Šteta samo što nije Lewis još tu bio.


A Button sve čestitke. 6 puta u boxu

To je Formula 1.
 
Hidraulic je napisao(la):
Moji najdraži vremenski uvjeti na stazi, moj najdraži tim, to nije normalno, ne vjerujem još.

Ovu ću utrku skinuti i pregledati par puta definitivno. Šteta samo što nije Lewis još tu bio.


A Button sve čestitke. 6 puta u boxu

To je Formula 1.

Nadam se da ce priznati krivicu i da ne kazne Buttona , takodje , jos cu pokusati naci u HD-u snimak , ovo se mora imati u arhivi , pogotovo ona prolijetanja pored Webbera i Schumachera :cool:
 
Top