Vjencali se gay svecenici!

Vjencali se gay svecenici!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Peter Cowell i David Lord prvi su homoseksualni par i svećenici koji su se vjenčali kao pripadnici Anglikanske crkve. Vjenčanje je obavljeno na tradicionalan način, uz misu i razmjenu prstenja ukrašenih vrijednim dijamantima.

Par je ponosno pozirao fotografu lista News of the World - obojica su bila obučena u ista odijela, a u rukama su držali bukete ružičastih ruža. Cijeli događaj koštao je impozantnih 80 tisuća funti.

Londonski biskup Richard Chartres odmah je naredio hitnu istragu zbog brojnih pritisaka i tvrdnji da se radi o čistoj blasfemiji koja bi, kako je rekao jedan ugledni pripadnik Anglikanske zajednice, mogla uništiti Anglikansku crkvu.

Par se vjenčao 31. svibnja u crkvi Svetog Bartolomeja u Londonu, a za vrijeme obreda stajali su u kočiji. Obred vjenčanja vodio je svećenik Martin Dudley, a vrhunac je bilo rezanje torte od čak sedam katova

Kako je vjenčanje izgledalo: http://www.newsoftheworld.co.uk/2206_queerly_beloved.shtml

Info Anglikanska crkva wikipedia

izvor: dnevnik.hr
------------------------
Ye b o t e kako mi se svijet gadi... fuj fuj fuj
 
Član
koji bolesnici,sve pedere treba izlolovati na neko ostro kao dinosauruse iz jurassic park pa neka tamo rade sta hoce izolovani od ostatka populacije.
Ovako ovo je strahota sta se radi,fujjjj...
 
Član
pa i naizgled se vidi da im "fali koja daska u glavi"


2206_wedding_01.jpg
 
Nemam nista protiv pedera (bar nista efikasno :) ), samo nek mene ne diraju....
ali svecenici koji trebaju da su uzor narodu, c c c c, bas su ...
mada se svi nesto bunimo protiv pedera i govorimo kako je to bolesno, a kad vidimo dviji (i vise) zenskinja to nam je sasvim OK..... kako smo mi nevaljali, c c c c.... :)
 
Član
poKle je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
, a kad vidimo dviji (i vise) zenskinja to nam je sasvim OK..... kako smo mi nevaljali, c c c c.... :)
meni je i to lose :lol:

hvalim im ja u sredini (mislim 2 djevojke)
a pozadinci mi idu na zivce pravo samo hvali da zatraze gay parade pa da bude kao u BG
 
Član
U BG im vise nece nikad naumpasti da nesto tako organizuju! Bas su ih fino "docekali"! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top