Visokotonac predubok?

Visokotonac predubok?

Član
Nemože visokotonac da stane gdje je bio oem radi se o hertzu, dubina je 4cm, nisam mogao da vjerujem :icon_eek:, stane on u rupu gdje je bio oem al nemože sad po dubini jer je 4cm, da prorežem mrežicu malo ga povučem vani ?

Šta da radim?

Ps neću da petljam sa a stubovima nema mi ko odraditi to
 

IGY

Član
RE: visokotonac predbok?

imas li mjesta nazad za izrezati malo da se uklopi fino?

ili ga izvuci naprijed u cosak sajbe imas vec nosaca za to, ne znam kako je sa hertzom ali ugl moze se napraviti i ako nema neki manji nosac da to fino izgleda
 
Član
RE: visokotonac predbok?

Poklopac je ko trokut i tu dođe visoki iza tog poklopca je vrata lim tako da on može ići samo vani nazad nema gdje :)

Eh sad opcija je da iskružim rupu i da ga malo povučem naprijed cca 1cm toliko mi i treba da prođe ona kupola sa mrežicom i da se ukolopi sa ostatkom mrežice?
 
Član
RE: visokotonac predbok?

koji je to tacno TW? HT-25?
pa isplasticari sebi nosace na tom trokutu,da ti fino TW budu okrenuti prema slusatelju,tako dosta bolje rade... ;)
ne moraju nuzno biti u A stubovima...
 

IGY

Član
RE: visokotonac predbok?

ne mora cak ni plasticariti, moze i cupo kit tu posluziti jer nema nekog mozganja puno, a sve se da za sat-dva zavristi i da je vec ofarbano ili presvuceno po zelji
 
Član
RE: visokotonac predbok?

Prosjeću onu mrežicu na trokutu ubaciti ovu što je došla označenu strelicom a pozadi zaliti plastikom




Šta mislite?
 
Član
zasto ne ubacis ovaj nosac sto je pod uglom pa da ti driveri budu prema tebi okrenuti...
ponavljam: tako bi uradio samo zato jer dosta bolje zvuci ;)
 
Član
Ovaj što sam označio strelicom ima na sebi zub, onaj gore nema, a taj zub će dobro doći da pokrije moje hiruške rezove, i bukvalno se neće vidjeti rez :icon_smile:

Vjerovatno bi bolje bilo sa onim kosim al to je razlog ;)
 
Član
nisi me razumio...
ovaj kosi stavis na plastiku...
ja sam imao tako napravljeno...

dsc01566im.jpg
 
Član
Jedno pitanjce da ne otvaram novu temu, adapteri otokareni od alminiuma jel šta jebu performance sounda :) tj. jesul bolje gore od mdf
 

IGY

Član
isto govno drugo pakovanje :)
bice trajnije od mdf sigurno, ali u sustini je to tu negdje
 
Top