Video Klinac Razbio Bmw M3

Video Klinac Razbio Bmw M3

Član
djecija posla, nafuro se na NFS, automatik pritisni gas do poda i onda samo okreci volan, kocnica ne treba. nema veze sto je krivina, samo vintaj i dobro je, ako malo oceses ogradu nema veze, sve ok. samo na njegovu zalost nije bila u pitanju igrica :D
 
Da. I mene interesuje zasto je stavio steady cam na prozor ? Da je neko snimao kroz otvoren prozor zamisli kad bi udario tjelom od B stub, ako je E90 M3
 
Član
pa htio se decko furati. eto bas bi namjerno onako izletio i rizikovo teze povrede. ajd da su neki stariji debili, tipa onih jackass-ovaca, ali ovako jedan balavac, nema drugog razloga osim furke...
 
Član
Sjebao se sto cestu prije snimanja nije obisao jednom, ako je obisao i nije kontao da ce mu auto poletiti tu, onda to je vec druga stvar.

Umislio lik da vozi WRC auto pa da ce smotati tamo...
 
Član
boki, fazon i jeste sto lik nije mislio, tako da nije mogo ni umisliti :icon_biggrin: kazem ja, NFS je kriv za to, gas do daske i samo okreci volan :lol:
 
Super Moderator
Ma jest e46 M3 :D jebo mu je rodjak majku haha

I sreca da mu je prozor bio otvoren kako bi ga slatko glavom razbio haha :lol:
 
Legend
desava se............. , al ispao glup koliko je tezak....ej ja cu sad snimiti kako ja brzo pičim :lol::lol::lol::lol:
 
Top