VIDEO: Diplomat pretjecao preko duple pune linije, policija nijemo gledala

VIDEO: Diplomat pretjecao preko duple pune linije, policija nijemo gledala

BHT Ovisnik
Građani ove zemlje plaćaju policiju koja ne radi apsolutno ništa. U ovom slučaju nije zaštitila građane koji plaćaju ophodnju kojima je posao stajati pored ceste i kažnjavati one koji ih plaćaju. Obaveza im je bila zaustaviti divljaka s diplomatskim tablicama, koji je pretjecao preko duple pune linije (51-A-008) evidentirati, novčano naplatiti iznos kazne od veleposlanstva, evidentirati vozača, te oduzeti mu vozačku dozvolu.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kd7u0m9OTXU&feature=player_embedded[/video]

DiplomataPuna.jpg


Kako prenosi portal AutoMotoSvijet.com radi o policajcima županije Zeničko-dobojske.
 

MTR

Član
Ne smiju ga zaustavit niti pod razno , prema ugovoru o bilateralnim odnosima potpisanim sa EU
 
Član
Ma smiju oni njega zaustavit i pisat kaznu, al im je to jos kamion dodatne papirologije pa im mrsko, a lakse im je s nasom rajom napise kaznu, da ti uplatnicu i alajhmanet.
 

MTR

Član
Franki je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Ne smiju ga zaustavit niti pod razno , prema ugovoru o bilateralnim odnosima potpisanim sa EU


Prema tim odnosima neko treba glavu zijanit.

tako nekako , nedodirljivi su za policiju i sudstvo , bilo sta da se desi postupak se vodi u maticnoj drzavi ili ga tereti ministarstvo za koje radi

isto je bilo sa EUFOR/IFOR , napravili su sudara bruku al niko ih ne smije nista ni pitat
 
Član
Moj jedan poznanik je imao udes sa jednim ovakvim, pa je onda to nesto bilo pravo kmplikovano, prvo je islo preko nase policije, pa preko onog nekog njihovog sjedista, pa opet preko nase policije, pa preko njegove ambasade, ma helem to se rasteglo u pm dok je dobio pare, hehe.
 
Član
Ja imam prijatelja koji radi u vojsci pratnje ambasadora generala i diplomata i kaze on kada je pod pratnjom nekoga vozila ili tereta da si duzan da se sklonis ako smetas on moze mal te ne da proguli kroz tebe sa vozilom svojim tako je to U BOSNI OMG
 
Član
najebem im se ja mame, kako su samo bahati u voznji sto je najgore u gradu se ponasaju ko da je njihova cesta, ili cak sinovima daju auta i onda oni divljaju po gradu 2-3 situacije sam imao pravo nezgodne sa istim, jos sto je najgore gleda te i smije se, o crvenom da ne pricam...

ELVIR__T je napisao(la):
Ja imam prijatelja koji radi u vojsci pratnje ambasadora generala i diplomata i kaze on kada je pod pratnjom nekoga vozila ili tereta da si duzan da se sklonis ako smetas on moze mal te ne da proguli kroz tebe sa vozilom svojim tako je to U BOSNI OMG

to nije isto ali
istinito i ja sam cuo od momka koji radi isti posao, on ne smije stati da mu se ne znam sta nalazi na putu
 

MTR

Član
par puta sam se zadesio na granicnom prelazu u Brodu kad prelaze ova diplomatija , kako su bahati , jebe se njega obilazi sve redom a gore usko brate jedva 2 auta se mimoidju prije mosta , al lola guli boli ga kita
 
BHT Ovisnik
od prijatelja prijatelj,inace znam momka preko njega ,dugo je radio da kupi sebi auto i kupi novo,mama mu radi u veleposlanstvu i registrovao je na nju,vec par godina ovako vozi,cim dođe na granicu da je neznam kolika kolona njega samo propuste mimo ostalih da ne ceka,a obicni prometni...zar za njih treba ista govoriti,sve je u videu:icon_biggrin: znaci nema nikakve veze s diploamcijom i time,cak nigdje ni ne radi,samo na roditelja auto i pici
 
Član
CoL3 je napisao(la):
od prijatelja prijatelj,inace znam momka preko njega ,dugo je radio da kupi sebi auto i kupi novo,mama mu radi u veleposlanstvu i registrovao je na nju,vec par godina ovako vozi,cim dođe na granicu da je neznam kolika kolona njega samo propuste mimo ostalih da ne ceka,a obicni prometni...zar za njih treba ista govoriti,sve je u videu:icon_biggrin: znaci nema nikakve veze s diploamcijom i time,cak nigdje ni ne radi,samo na roditelja auto i pici

i meni je jednom ovdje na tranzitu prosao kroz crveno da nisam na vrijeme pogledao satrao bi i mene i auto i sebe i saputnike i ja ga stignem on se smije, vjerovatno sin natrpao balavaca i...
 
Član
smiju njih po zakonu zaustaviti, ali je to mrsko nasim policajcima. samo CMD vozila ne smiju zaustavljati osim ako je to za njihovu sigurnost.
 
Član
ja znam da njima zakon skoro nista ne moze, i ja sam par puta gledao kako preticu, ide direktno u auto iz suprotnog pravca al nece da se skloni, i da se covjek ne skloni u zaustavnu udes bi bio
djubrad su sto jest jest, a i murija kad vidi diplomatske table samo okrenu glavu:icon_mad:
 
Top