VIDEO: Abramovič s jahturinom u Dubrovniku

VIDEO: Abramovič s jahturinom u Dubrovniku

BHT Ovisnik
Salle je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nije njemu nista interesantno,kad sve sto pozeli,moze imati!
Kad ce se on obradovati kad kupi nesto novo-nikad! A ja kupim mobitel,felge...ili sta vec i ja presretan! To njemu u zivotu fali (kao i pravih prijatelja)!

respect, neprocjenivo blago i bogastvo siromašnih ljudi (u odnosu na ovog ruskog tajkuna)...

a zašto onda svi nastojimo da se obogatimo ? xD...:D

ne boj se,necemo se toliko obogatiti da nam jahta nista ne znaci:D
 
Član
u sta li se ovaj forum pretvara.. kad jedna tema ovog tipa ima vise odgovora za sat, nego neka koja je vezana za auto-moto svijet dobije za mjesec :icon_rolleyes:

NHF, ne mislim nista lose.. samo sam morao ovo negdje napisati.. ovdje se potrefilo :D
btw... *ebo Abramovica ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
u sta li se ovaj forum pretvara.. kad jedna tema ovog tipa ima vise odgovora za sat, nego neka koja je vezana za auto-moto svijet dobije za mjesec :icon_rolleyes:

NHF, ne mislim nista lose.. samo sam morao ovo negdje napisati.. ovdje se potrefilo :D
btw... *ebo Abramovica ;)

A rasprava oko Panamere:D
 
BHT Ovisnik
nitko ne postavlja,pođem ja postaviti vidim dpower postavio,ili sve starije teme se stavljaju,u savjetima jedva se itko javlja iako zna,cast pojedincima ;)
 
Član
ma on se i ne vozi u jahti ba, kaze misko vozi tamo i cekaj... sacu ja "avijonom" naletit, pa zvrcnem da me pokupis helikopterom :lol: :lol:
 
Član
jebo Dubrovnik,što nije došao na Bistarac ako smije, ma sve bi mu gume na jahti izbušili:smajli03:
 
Top