Vicevi

Vicevi

Član
stoji na semaforu fico,kada pored njega staje Mercedes i turira...krenu oni Mercedes prva,druga 140km|h..fico ga prestigne...opet mercedes treca,cetvrta,peta 240km|h...kad fico prolazipokraj njega i vozac otvara prozor i kaze:
"A sad druga"...:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
prica djed unuku kako mu je bilo u ratu kada je bio u njemackom logoru,kada su dosli crnci u logor i govore im cuvari "ili cete da vas crnci k****u ili cete da vas strijeljamo,i pita unuk djeda "i sta je bilo sta si ti uradio" kaze djed "mene strijeljali":lol::lol::lol::cool:
 
Član
dami2580 je napisao(la):
prica djed unuku kako mu je bilo u ratu kada je bio u njemackom logoru,kada su dosli crnci u logor i govore im cuvari "ili cete da vas crnci k****u ili cete da vas strijeljamo,i pita unuk djeda "i sta je bilo sta si ti uradio" kaze djed "mene strijeljali":lol::lol::lol::cool:

:lol::lol::lol::lol:

U nekom zatvoru dosao novi policajac da radi kao čuvar. Upravnik ga predupređuje o neposlušnosti zatvorenika.
Na to će policajac:
- "Ma nema problema šefe, ko ne sluša ima da leti napolje." ;);)
 
Član
aldin je napisao(la):
stoji na semaforu fico,kada pored njega staje Mercedes i turira...krenu oni Mercedes prva,druga 140km|h..fico ga prestigne...opet mercedes treca,cetvrta,peta 240km|h...kad fico prolazipokraj njega i vozac otvara prozor i kaze:
"A sad druga"...:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

Ovaj vic je vec bio na 42 str, a i ovaj tvoj je odlican mada je moj bolji.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
dosao covjek u mesnicu i pita mesara,ima li dlake od konjskog repa,treba mu za gitare...Kaze mesar,nemam...al imam pi*ku od krave,moze ti koristit kao usna harmonika :lol:
 
Član
Mozda je bio...

Sjede studenti i piju jutarnju kafu.Pita jedan student drugog:

Hoćemo li na predavanje?

Ovaj odgovara:

Hajmo bacat novčić...ako ostane u zraku-idemo.
 
Početnik
Mama mama,sto mene svi zezaju da puno jedem, mama: ma pusti njih sta kazu, idi uradi zadacu i eno sam ti udrobila u kadu da jedes!

SEX IS GOOD , SEX IS FINE , DOGGY STYLE OR 69 . JUST FOR FUN OR GETTIN` PAID , EVERYONE LOVES GETTIN` LAID . :)

Pozivamo vas!Subota BOMBASTIC PARTY u World Trade Center sa DJ BIIIN LAAADEN!Uletite i VI!Sponsored by American Airlines

Sto dobijes kad istetoviras na k* 100EURA! ?
1. Mozes ih imati uvjek pri ruci 2.Gledas kako lova raste 3.Das zeni da radi s lovom sta hoce
 
Top