Vicevi

Vicevi

Član
podero bi te ko mevlid ambasadu..
podero bi je ko siroce napolitanku

jesam se slozio ko metar drva

puko na nju ko izbjeglica na prazan stan :lol::lol:
 
Član
1. Dođe plavuša u sex shop:
- "Gde su vam vibratori?"
- "Tu na ovom zidu."
- "Uuuuu ja bih ovaj crveni!"
- "Gospođo, desno od aparata za gašenje požara."

2. Kamiondžija u punoj brzini udari zaprežna kola. Stade, izađe iz kamiona i vidi konja kako se bespomoćno batrga u lokvi krvi. Bi mu žao pa se vrati u kabinu, uzme pištolj i ubije konja da mu skrati muke. Okrete se kad vidi seljaka kako skakuće na jednoj nozi,a drugu nosi preko ramena i radosno viče:
- "Nije mi ništa, nije mi ništa!"

3. Na jednom odjeljenju intenzivne njege sarajevske bolnice, uvijek u istom krevetu, pacijenti su, bez obzira na njihovo stanje, počeli umirali svakog petka u 11 sati.

Liječnici su postali vrlo zabrinuti jer nikako nisu mogli ustanoviti što je uzrok pomoru pacijenata.

Kako je vrijeme prolazilo a ljudi bez izuzetka umirali u tom istom krevetu svakog petka u isto vrijeme, neki su liječnici počeli vjerovati da se radi o natprirodnoj pojavi.

I tako su odlučili okupiti radnu grupu koja će pokušati odgonetnuti to se događa.

U petak, nekoliko minuta prije 11 sati, okupili su se oko "ukletog" kreveta brojni specijalisti iz svih područja medicine, a i oni koji se bave nadnaravnim. Neki su od njih imali uza se raspela, neki Bibliju, neki Kuran, a jedan je imao i vijenac češnjaka.

Kada je sat konačno bilo 11 sati, u sobu u užurbano uđe Rasema Safić, nova čistačica.

Pogledavši zbunjeno okupljene ljude, isključi sistem koji pacijenta održava u životu i uključi usisavač.

4. Dosao mali Perica sa nekog putovanja i tamo kupio vijagru. Deda,ako popijes malo ovoga, usrecices babu nocas!-recemu u poverenju.
Sinko, ako bude tako, ja ti sutra ujutru dajem sto evra!
Ujutru, uz kafu, deda vadi sesto evra i daje unuku.
Ali deda, reko si sto,a ovde...-pocne iznenadjeni unuk.
Cuti, ja sma obecanje odrzao, dajem ti sto evra!
Ovih petsto ti je od babe!
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
podero bi te ko mevlid ambasadu..
podero bi je ko siroce napolitanku

jesam se slozio ko metar drva

puko na nju ko izbjeglica na prazan stan :lol::lol:

Razbacala se ko djubre u proljece! :lol:
 
Član
ulazi momak u apoteku i pita radnicu:
-imate li mozda kondome s ukusom maline?
kaze nemamo..
-a sa ukusom jagode?
kaze nemamo..
-a sa ukusom jabuke?
nemamo ni to..
gleda ga djedo sa strane i dobaci mu:
ho'š se ti jebati il' praviti kompot ?
 
Član
Dosla zena kuci, i obraca se muzu:
- Jao dragi, znas kakve sam cizme videla???
- Ma boli me ***** !!!!!
- A da ljubim da prodje, pa da idemo da kupimo cizme.....? :D
 
Član
Čuo sam da te je uhvatila policija. Šta se deslio?
- Išao sam presporo.
- Čekaj, misliš išao si prebrzo?
- Ne, da sam išao prebrzo, ne bi me uhvatili.
 
Član
Vratila se Fata od ginekologa pa je Mujo pita:
• I, kako pica?
• Dobro.
• Kako sise?
• Dobro.
• Kako šupak?
• E za tebe me nije pitao! xD :lol::lol::lol:
 
Član
Sportske discipline u mene: Dizanje Kredita-Preskakanje Rata-Plivanje u dugovima-Trcanje za Zirantima... :cool:

Znaš li riješiti ovu jednadžbu?
(1k+n2)/9m=3

Jedan krevet, nas dvoje, za devet mjeseci, bit će nas troje...
 
Član
Kupio Mujo mercedes CLK.Došao na pumpu,natočio benzin i krenuo.Kad je izašao na autoput ,doda gas na 100km/h.Vidi nešto narandžasto fura pored njega.Nagazi on na 150,a ono opet pored njega.Sprži ga Mujo na 220, ono narandžasto tu pored njega.Zakoči Mujo da baš vidi šta je to,kad ono onaj sa benzinske kaže :
-Stani paša, samo da otkačim treger sa retrovizora ....
 
Član
Doktor obilazi ludnicu i vidi da se par pacijenata ponasa poprilicno cudno. Prvi sjedi na krevetu, pritiska zamisljeni gas, okrece zamisljeni volan i mrmlja:
-Vrrrrrooom, vrrrrrommm , vrrrrooommmm!
-Sta to radis ? – upita ga doktor.
-Vozim ovaj kamion u Barselonu.
Doktor odlazi do drugog kreveta. Na njemu je ispod cebeta skroz go pacijent, koji lezi na stomaku i pomjera se gore-dole.
-A sta ti radis ? – upita ga doktor zacudjeno.
-Eeee, dok je on na putu za Barselonu, ja mu ***** zenu.
 
Top