Vicevi

Vicevi

crni humor , to volim nenormalno :lol:


Sine ajd da igramo fudbala
Pa tata znas da nemam noge
Znam sine , furam te


:lol::lol:
 
BHT Ovisnik
Neko lupa na vrata.Otvori zena kad vidi postara sa dvije smrtovnice.
Sta je bilo pita zena?
-Stigla djeca sa ekskurzije!
 
G

GoPlay

CoL3-99 je napisao(la):
Neko lupa na vrata.Otvori zena kad vidi postara sa dvije smrtovnice.
Sta je bilo pita zena?
-Stigla djeca sa ekskurzije!

dobar dobar... :cool:

Evo jedan ratni .. naravno ne mislim nista lose tim samo prepricavam vic.

Zapalili vojnici kucu i dok kuca gori iz nje izadje mama sa kcerkicom...
place zena vristi a nista joj ne rade... pita nju radoznalo vojnik sta je?? dobro je da te nismo ubili...
vristi zena i govori a izgori mi dijete... kad ce ti vojnik brze bolje uleti on u kucu i izlazi iz nje sav u suzama i podbuho od dima... kad opet zena u vrisku i plac.... opet vojnik pa sta je zenska glavo .. pa izgori mi dijete... kad opet brze bolje vojnik uleti u kucu i izlazi nakon 5 minuta opet sav otekao od dima...
vidi zena vojnika i opet ona u vrisku i plac.."aj izgori mi dijete".. .kad treci vojnik uskace u kucu medjutim i on izlazi ubrzo nakon ulaska sav u suzama puzajuci.. kad zena opet vristi " AJ IZGORI MI DIJETE".. na to ce ova trojica nece bona nece tri put sam ga okretao :p
 
Član
mislim da nije ovdje mjesto crnom humoru,radje otvorite novu temu:icon_rolleyes:
otkako ste poceli samo vas par pise viceve,ocito se ostalima ne dopadaju,ukljucujuci i mene:icon_rolleyes:
crni humor je drukcija vrsta "sale" i nije svima zanimljiva
 
Član
funky je napisao(la):
Duguje haker, hakeru 1000KM, kaze ovaj jedan: "Hajde da to zaokruzimo na 1024" :lol:

hahahah jedan prof. koji predaje nesto oko racunara kaze da je mislio da 1 kilogram ima 1024 gr. a ne 1000gr. haha
 
Član
Fata i Mujo se zainteresirali za duhovnost i reinkarnaciju.

Dogovore se da onaj koji prvi od njih umre, pokuša drugoga kontaktirati trideseti dan poslije smrti.

Nesreća je htjela da je Mujo poginuo u prometnoj nesreći.

Prema obećanju koje mu je dala dok je bio živ, Fata tridesetog dana pokuša ostvariti kontakt s Mujom na drugom svijetu.

Tijekom seanse, Fata u transu zove: "Mujooo..., Mujooooo.... Fata je tu, čuješ li me?? Ooooo.... kako mi nedostaješ! Kako li izgleda tamo gdje si sad?"

Javi se Mujo: "Prekrasno je, plavo nebo, kratko pokošena trava, zelene livade, gotovo stalno sija sunce."

Fata plačući pita: "I što radiš?"

Mujo: "Znaš Fato, ustajemo prije nego izađe sunce, i nakon obilnog doručka ne radimo ništa drugo nego se seksamo. Nakon ručka, imamo dvosatni odmor i onda se nastavimo seksati do šest sati. Zatim večeramo i ako još možemo nastavimo se seksati sve do noći. Uglavnom to zavisi o spremnosti partnerice. Oko deset sati zaspimo. I tako svaki dan."

Fata, još uvijek plače, ali ipak šokirana pita: "Pa to ne bi smjelo biti u raju?!?"

Mujo: "U raju? Pa Fato, ja nisam u raju!"

Fata: "Šmrc, šmrc? Pa gdje si onda?"

Mujo: "Ma ja sam ti sad zec na Trebeviću".
 
Član
Otac i sincic od 4 godine u autu, stoje na raskrsnici i cekaju da se upali
zeleno svjetlo na semaforu. U tom pjesackim prelazom prelazi fenomenalna
djevojka, duboki dekolte, minic, sva utegnuta … svi se za njom okrecu.
Ocu se nesvjesno ote:” A ja dobre pi…ke.”
Malisan, se okrenu i upita:” Tata, tata sta si to rekao?”
Tatica onako zbunjeno:” Nista, nista sine, kazem vidi ptice.”
Mali opet: “A tata sta je to ptica?”
Tata ce: “Pa sine to su one zivotinje sto lete.”
Mali: “A tata, zasto ptice lete?”
Tata: “Pa sine imaju krila i masu njima i lete.”
Mali: “A tata, je li bas sve ptice lete?”
Tata: “Ne sine, neke lete, a neke ne lete.”
Mali: “A tata, sto sve ptice ne lete?”
Tata: “Pa vidis sine, nekima su slaba krila, evolucijom se nisu razvila.”
Mali: “A tata, sta je to evolucija?”
Tata: “***** SAM REKAO, *****!”
 
Član
nije vic, ali je smjesno :)

Do you speak English? - Yes! - Name? - Abdul al-Rhazib. - Sex? - Three to five times a week. - No, no...I mean male or female? - Yes, male, female, sometimes camel. - Holy cow! - Yes, cow , sheep, animals in general. - But isn't that hostile? - Horse style, doggy style, any style! - Oh dear! - No, no! Deer run too fast.. hahahah :lol::lol:
 
Top