Vicevi

Vicevi

Član
Kazu da je ziva istina :D

Iz Prnjavora,tamo kod Kalesije,neki covjek napravio kuću i sad ono šljemensko doslo na red :D i popeo se onaj sto galami ono " heey heeyy fala ti" fala itd itd...a Neki Alija Turić je donijeo te neke poklone vlasniku kuce,,i sad ga ovaj proziva sto heci...Kaze

Heeyy heeyyyy Fala ti Alija Turiću i tebi i tvojoj zeni... :D
 
Član
Ljetos, gastarbajter svratio kod nas u garažu i priča:

Došao u goste kod nekih rođaka, donio neke milošte i u svemu tome nekoliko limenki Red Bull-a. Klinac je prečeprkao miloštu i nestao. Samo odjednom se čuje tup udarac i plač. Istrčaše napolje, kad mali leži u travnjaku, skočio sa terase. Malac je popio jednu limenku, djete gledalo reklame na TV-u, Red Bull daje ti krila. Popeo se na terasu i testirao.:lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ljetos, gastarbajter svratio kod nas u garažu i priča:

Došao u goste kod nekih rođaka, donio neke milošte i u svemu tome nekoliko limenki Red Bull-a. Klinac je prečeprkao miloštu i nestao. Samo odjednom se čuje tup udarac i plač. Istrčaše napolje, kad mali leži u travnjaku, skočio sa terase. Malac je popio jednu limenku, djete gledalo reklame na TV-u, Redd Bull daje ti krila. Popeo se na terasu i testirao.:lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::cool::cool:
 
Član
Vozi se Mujo u vlaku, a nasuprot njega jedan mladić.
U jednom trenutku mladić ga upita:
- "Koliko je sati?"
Mujo izvadi iz džepa svoj sat, pogleda u njega, spremi ga i šuti. Nakon nekog vremena upita ga mladić:
- "Zašto nećete da mi kažete koliko je sati?"
Odgovara Mujo:
- "Zato jer ako ti kažem, ti ćeš meni reći hvala. Ja ću tebi reći nema na čemu. Ti ćeš tada mene upitati gdje putujem, a ja ću tebi reći da idem u Tuzlu. Ti ćeš onda mene pitati koga imam u Tuzli, a ja ću tebi odgovoriti da tamo imam ženu i kćerku. Onda ćeš ti mene pitati koliko godina ima moja kćerka, a ja ću tebi odgovoriti da ima dvadeset. Onda ćeš ti mene pitati je li moja kćerka lijepa, a ja ću ti odgovoriti da takve ljepotice malo gdje možeš vidjeti. Onda ćeš ti htjeti da dođeš samnom u Tuzlu da je upoznaš, a ja ću te odvesti kući. Kada je vidiš ti ćeš je odmah zaprositi, a ja ću te odmah morati poslati u picku materinu, jer je*eš zeta koji nema ni sat!"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
ajde sta tu kukate... sa mnom bio jedan Šupčić u prvom srednje, pa je odma promjenio prezime :lol::lol::lol:

meni maturski par bila treba Dalila ŠUPČIĆ, al je dobra uhh :icon_smile:

sa mnom momak isao iz GV u srednju i od njega sam i cuo to prezime , pa smo i mi imali sprdanciju hahaha

i ja sam iz Gornjeg Vakufa hehe ima kod nas jedno selo odakle su Šupčići heheh
 
Član
20% prometnih nesreća naprave pijani vozači, što znači 80 posto naprave trijezni. Pouka je da treba treznim oduzeti dozvole i pustiti nas pijane da vozimo. :cool::cool::cool::cool:

Čitam članak u novinama"DJEVOJČICA OD 14 GODNA SPAVALA S 100 DJEČAKA DA BI DOBILA OKLADU". Pa to je strašno, tako mlada a vec se kladi.:icon_confused:
 
Član
Jedan malo duzi vic :cool:

Bila ciganka kod doktora i doktor joj dao čepiće i ona je dosla kuci
i pita je cigo sta je bilo,ona mu kaze sta joj je dao ali ne zna kako se to koristi.
Kaze cigo zovi doktora i pitaj.Zove ona i pita doktora kako se to koristi,on joj kaze
stavite cepic u rektum.Nakon sto je prekinula pita je cigo sta ti je reko,ona govori kako ga nije nista razumila.Cigo njoj kaze zovi opet i ona zove,isto pitanje,kaze doktor gospodjo stavite ga sebi u anusni otvor.Kada je prekinula cigo je opet pita sta ti je reko,ona opet kaze nista ga nisam skontala.Cigo kaze zovi opet,ona naravno zove i postavlja isto pitanje treci put,kaze joj doktor gospodjo stavite ga sebi u supak.Nakon sto je prekinula opet cigo pita sta ti je reko,a ciganka ce:"Joj bogami sam ga naljutila pravo" :lol::lol:
 
Član
Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?

Dragi Stjepane,

nadam se da mi možeš pomoći. Neki dan sam krenula na posao, a muž je ostao doma gledat TV kao i obično. Prošla sam možda par stotina metara niz ulicu i motor automobila mi se jednostavno ugasio i stao. Pješke sam se vratila doma da pitam muža za pomoć. Kada sam stigla doma nisam mogla vjerovati očima. Moj muž je obukao moje visoke pete i tanga gaćice, našminkao se i ogledavao u zrcalu. Imam 32 godine, a moj muž
34 i zajedno smo već 12 godina. Kada sam ga pitala što radi rekao je da je obukao moje gaćice jer nije mogao pronaći svoje. Kad sam ga pitala za šminku slomio se i priznao mi da nosi moje stvari zadnjih 6 mjeseci. Rekla sam mu da prestane ili ću ga ostaviti. Prije 6 mjeseci dobio je otkaz na poslu i postao depresivan. Volim ga jako, ali otkad sam mu dala ultimatum jedva da razgovaramo.

Molim te, pomozi!

Ivana

* * * * * * * * * *

Draga Ivana,

može biti puno uzroka zatajenja motora nakon kratke vožnje. Počnite s pregledom dovoda goriva. Ako je čist, provjerite držače na vakuum pumpi. Ako to ne pomogne, može biti da je sama pumpa pokvarena i ne daje dovoljan pritisak injektoru.

Stjepan
 
Top