Vi + djevojka + parking = cika policajac

Vi + djevojka + parking = cika policajac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Komšijino i auto i žena, jesam li rek'o da nemam ni auta ni cure
:lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
Jest 3 puta,ali nit su srali nit ista.Parkirali se kraj mene i samo kratko rotaciju mozda na 3 sek upalili.Sve i je boilo jasno ili se sklanjaj ili pisemo.A u principu nikad nederem u autu uvijek kuci,rahatluk,ljeti klima,zimi grijanje,francuski lezaj i udri.A cesto kad mi on dosadi prelazimo na sljedece predmete,tipa natkasla,ves masina i sl.Ugl vecinski kuci ipak rahatluk je rahatluk.Ili rijetko odem u stan.:icon_smile:
 
Član
Vidim neko spominje vukojebinu pa reko da ti kazem ipak bolje da ti drot kuca na prozor nego da ti auto zavrsi u kanalu u vukojebini kao meni =) =) pa do zore cupas auto =) :icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Član
a jel se ikom desilo u trenutku njeznosti da vas spijunira neki manijak pedofil ???? :icon_question:

sta onda uraditi :icon_question: :icon_mad:
 
Početnik
golf2 je napisao(la):
a jel se ikom desilo u trenutku njeznosti da vas spijunira neki manijak pedofil ???? :icon_question:

sta onda uraditi :icon_question: :icon_mad:

Ubit i Boga i kruh u njemu.Ja i jaran smo tako,msm ubili :D
 
Član
golf2 je napisao(la):
a jel se ikom desilo u trenutku njeznosti da vas spijunira neki manijak pedofil ???? :icon_question:

sta onda uraditi :icon_question: :icon_mad:

Jebat mu mater =) Ima ih par na stocevcu sto kucaju na staklo hahahahah da nisi tu spijuniran =) ;);););)
 
Početnik
mirza_mali je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
golf2 je napisao(la):
a jel se ikom desilo u trenutku njeznosti da vas spijunira neki manijak pedofil ???? :icon_question:

sta onda uraditi :icon_question: :icon_mad:

Ubit i Boga i kruh u njemu.Ja i jaran smo tako,msm ubili :D

Tebe i jarana spijunirao :lol::lol: neodaji se :cool::cool::cool:

nije vec guzili zajedno u njegovom autu,ja nazad on naprijed,blizu moje kuce na jednom pakingu,
 
Član
Je a meni su pašče u gepekt ubacili 10 puta sam izlazio po mrklom mraku gledat šta švraga,, na kraju otvorim gepekt kad je sukerina izletila srce mi u šupak sletilo, misliš d a sam nastavio močit??? nema šanse buraz :icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top