Vi + djevojka + parking = cika policajac

Vi + djevojka + parking = cika policajac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jel vam se ikad to desilo da ste na parkingu s djevojkom u autu i u trenutcima njeznosti naidje cika policajac :lol:
 
Član
Nemam ni djevojke, a ni auta, a policajci prolaze češće
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ja sam ozenjan ne idem na parkinge :D (sad samo treba neko da doda gdje sam odvalio trap neku noc i ima da izginem ko rasada :D ) :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
meni je to odmah bilo sumnjivo, ne smije po parkovima od žene, pa se u šumarke zavlači
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

nije mi nista ni autu kako je moglo da bude,sreca nije bila velika brzina,silazio sa sa nekog brda i taman da se ukljucim na put kad me okrenu ko da me neko opalio nazad
 
Član
ja bas neki dan gledam jedan tamni parking u Tz, dodjose dva drota u autu, upalise duga, i onda stade na sred parkinga, i s lampom idu gledaju :lol:

a jel to ima neki zakon kod nas novi za to, ili ? :icon_rolleyes:
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Jel vam se ikad to desilo da ste na parkingu s djevojkom u autu i u trenutcima njeznosti naidje cika policajac :lol:

jbo jednog cika policajca,sta ako ti se desi kao meni; parkira se marica kraj tebe sa njih 5-6 unutra,koliko ih vec stane, i svi se zaljepe na prozor, te zinu u tebe xD :lol:

p.s. srecom,nisam nista "ekstremno" radio,"blazi" vid njeznosti xD
 
Član
ja kad radim one stvari odvezem se u vukojebinu gdje nema zive duse, a kamoli milicioner :cool:
djes to radit po parkingu da neko kaze da ti cura nije nevina :)
 
Član
A ljudi, šta se patite pa to radite u autu, Fino je odvedete u stan ili u kuću, zaključaš se i znaš 100% da ti niko neče doći (obavezno isključiti osigurač od zvona).
A to guremisanje po autu, em tijesno, em zagušljivo. A na haubi još gore, ako je ljeto prži hauba, a ako je zima zaljepi joj se gu*** pa eto ti i taj belaj:D

:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top