Veliki pozdrav

Veliki pozdrav

Član
Pozdravljam sve članove ovog foruma, moje ime je Saša Gagić, imam 33 godine, iz Banjaluke sam.Nedavno sam kupio Fiat Punta HGT-a, pa se iskreno nadam da ću na ovom forumu (kojeg sam pronašao Googlajući) pronaći sve što me interesuje, da svoj auto malo poboljšam, u tehničkom i dekorativno-estetskom smislu, jer mu je to trenutno, više nego neophodno.

Veliki pozdrav
 
Član
Pozdrav, Fotke stavljam sutra jer sam ga bukvalno prije 2 dana dovezao. Vozio sam prije mercedesa C sportcoupe kompressor-a, pa poslije njega obicnog punta 1.2 benzinca, vidim nema od njega vajde, mnogo me nervirao, jednostavno je preslab bio, pa uzmem HGT-a. Volio bih da promijenim na njemu farove, ali prije svega bih volio da saznam na sta treba da obratim paznju sto se tice motora, jer trenunto nije loš, ali ponekad kad palim auto bude malo bučniji, pa radi na obrtajima, pa ga spusti na normalu. Ali o tom potom, a fotke kao sto rekoh sutra ću da uploadujem. Hvala
 
Član
Hehe ako ne ide puno u obrtaje kad se upali nakon sto je neko vrijeme stajao to je saug..Gasi se kad motor skoro pa dobije radnu temperaturu :D
Predstavi HGT-a :D
 
Član
Hvala na dobrodošlici. Evo fotki kao što sam obećao. On je bukvalno neušminkan, planirao sam da krenem od dijagnostike motora prvo, pa nadalje onda. Prvo što moram da mu zamenim jeste termostat, jer ne radi, onda neki filter mali za plin, (tako su mi barem rekli :) ) ..pa onda cu da vidim sta treba od osnovnih popravki. IMG_20140518_113945.jpgIMG_20140518_113945.jpg IMG_20140518_132709.jpg IMG_20140518_132719.jpg IMG_20140518_132727.jpg
 
Top