Veliki kvar

Veliki kvar

ma koja popravka tolike stete, najbolje drugi motor, ko zna u kakvom su stanju ostali dijelovi na motoru koji su mogli fasovat zbog razrijedjenog ulja..
 
Isto tako su velike sanse da kupis drugi motor koje moze fasovati isto kao i tvoj motor sto je fasovao..Ovako barem kad slozis motor na novo, znas sta imas, ostavis auto sebi i cao..
 
Bas mi je zao erole za taj shit,hafifni su oni do bola,ja sam imao takav isti uz golfu i mene je sluzio za nepovjerovati(malo trosio mada je samo vukao u vecim obrtajima,a koliko naspem u njega ulja toliko na slijedecem servisu u kap izvadim opet) a na jednom njemackom forumu imaju cak temu u kojoj su napravili tabelu na kojoj upisuju vlasnike koji imaju vise kilometrara na tahu s tim motorom pod haubom,hehehe
Mos mislit koji je to bruh od motora...
moj savjet je zakrpi to i odma ga nogom u guzicu na pijacu...
 
ako ubacis isti motor samo racun od motora i tehnicki pregled moras uradit tako da ga ne prekucajes bezveze ako motor nije ukraden i to ti je naj bolja varijanta
 
evo sreco za dijelova
http://www.pik.ba/artikal/841647/vw-polo-1-4-16v-2000-godina-u-dijelovima-061-820-000-ili-033-590-744/pitanja
sad nabasah :D
 
Auu to Suljaga, ako ne bude ovaj klepio neku uzas cijenu mnogo si mi pomogo onda, hvala zaista ;)

Sto se tice drugog motora, ne moze se atestirat strani motor, nista bez papira, bar kod nas u Brckom,a ni u Tuzli koliko ja znam. Drugo je prekucavanje, al bas atest nema ljeba.

GreenDevil: Posalji broj na pm, sto da ne, nek se nadje, hvala ;)
 
Top