VELIKA USLUGA ZA MENE

VELIKA USLUGA ZA MENE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
evo i ja dadoh svoj doprinos... sve uredno prodje...

a sad, samo nesto malo... vezano za brak, vjencanje i slicno!

tamo fino pise: formalno vjencanje - ne znam kome to lici na "certifikat od turisticke agencije", ali meni mirise na burmu, bidermajer, vjencanicu, kuma i kumu i tako dalje :icon_rolleyes:

no, sta fali i da se ozenis! mozda to i nije tako lose! :icon_smile: na kraju krajeva, uvijek postoji razvod ;), a fakat bude lijepo neko vrijeme...

evo, ja bih se sutra udala, samo da me dragi hoce... :lol:

***
(ps. mole se vrijedni citatelji da zanemare 1/2 posta lagano-retardirane osobe zenskog spola, koja istim nagovara mlade i naivne vozace na brak. hvala! uprava kzp lude raspustenice)
 
Početnik
hahahahahahahahhhaah

dobro da bi se "udo"... to je najbolja solucija... za mustanga? hm... ne znas ni ti sta hoces, a?

ja sam skromnija... meni dosta mjesecna apanaza od jedno 1000 "ojro", a odgovaralo bi mi bas da radi neki posao u kojem se dosta putuje... da ga nema kuci... :icon_smile:
 
Član
bilosto je napisao(la):
ja sam skromnija... meni dosta mjesecna apanaza od jedno 1000 "ojro", a odgovaralo bi mi bas da radi neki posao u kojem se dosta putuje... da ga nema kuci... :icon_smile:

E ovo je san svake zene!

Najiskreniji komentar godine, istinit! (nemojte da vas zavara kroz smijeh) :icon_biggrin:
 
Početnik
da sta da je istinit! ima moj oglas u novinama, vrti se vec jedno 20 godina, ali nikako da nadjem ozbiljnog kandidata... :icon_cry:
 
Početnik
PS:

molim moderatore da OBAVEZNO naprave i postave nekoliko smajlija sa velikim trepavicama, da mogu fino da trepcem!

:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top