Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: SVI NA PISTU

Pa sta ce mo najbolje je da se cujemo sutra ujutro na temi pa ako bude fino da upanemo malo a ko ce se potezat nema niko u konkurenciji! :icon_sad:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

A valjda ce doc ova raja sto je rekla ovi malo slabiji motori, za nas male, a za ove jace... nezz

Ja sam prico sa starim, dovest ce mi Scirocca do piste da nemoram ic sa onim malim prdavcem :icon_smile:

a ako nista malo cemo se fotkat i snimat :lol:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ma ja normala sve ja sam se cuo s tiborom maloprije kare cut ce mo se ujutro ako bude ljepo vrijeme da pilamo ako bude tmurno oblaci itd.. odkazat ce mo i j*at ga! abg posluzit ce nas vrijeme!
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ma ja, ugl cut cemo se sutra jos, svakako ako budemo isli ic cemo oko 2 a ima vremena do toga da se dogovorimo ili otkazemo ;)
 
Član
RE: SVI NA PISTU

To bi bilo to, cim se sutra probudite ekipa, prvo jedno oko otvoriti, pogledat u nebo, pa tek drugo oko otvoriti...ako bude sunce mars iz beshe, ako ne, samo hrcite, prdite i smrdite u krpama kao sto i ja planiram :cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

ja sam se ubio sinoc,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,sta cemo za danas:icon_question:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Đuturile na pistu vrijeme fenomenalno moja me je prognoza zaj*ala! :cool: U 2 ili 1 i 30 kome se vise svidja !!! ajmoi ko ide ja sam sigura naravno jos popratne ekipe ajde budite se! Skeneru ides li mozda mi i buraz upane da bude kocaka ko u prici!
 
RE: SVI NA PISTU

jooooj daje i meni tamo....hajd nek neko dođe po mene.....hehehe..ma dosao bi ja samo da ste malo blize...svaka cast momci sto se hocete organizovati,vidim da ste pravo "raja"..pozdrav veliki i da vam sunce citav dan sija i tek oko 11 veceras zadje...:lol:;) pozdravite mi Coleta;)
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Hehheh hvala na ljepim zeljama samo da znas da si dobro doso i pozz ce mo ti cole-ta xD :cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ja dolazim oko 1ipo 2, tako tu, moram samo kantu vode bacit na onu svoju drolju od Skode i eto me...

Jel dolazimo cicave guzice, ili treba nositi "opremu" za rostilj ? :cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ajde sta ce mo za rostilj da ga bacamo ili ne aj tibore cut ce mo se oko 1 da idemo zajedno ako ja budem onu svoju ragu vozio pa da smo u koloni ?
 
Član
RE: SVI NA PISTU

I ja dolazim, cnic javni ako treba jos jedno auto za kolone pa da idmo skupa do dole, oce li jos ko od raje dolazit?? ;)
 
Član
RE: SVI NA PISTU

moze, nema zime drugar...aj dogovorite se za rostilj sta cemo kako cemo...ja mogu izdvojiti 15-ak markica za pive, vise nemam :icon_rolleyes::icon_cry:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Nezz.. sta cemo za rostilj taj, onda bi morali ostat do jedno 5-6 da se najedemo i sve.. nezz sta ocete, al ja mislim najbolje svak nekog pica nek ponese i sebi jedan sendvicic i uzivancija, a da za rostilj cekamo neki Race ili prvi meet na proljece?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top