Veko Skoda xXx

Veko Skoda xXx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e evo i slikica pd prije nekoliko dana....auto ce sutra navece na farbanje tako da ce ove sedmice biti na cesti....pozz
 
Član
Ma sta da ti kazem veko,u narancastoj :) boji ce ovo izgledati extra,jedino sto mi zapalo za oci,jeste da ti je prag dosta visi od zadnje karambolke,nisu u istoj liniji? Hocel se tu jos nesto raditi ili???
 

IGY

Član
fino, fino, samo mislim da si usis na haubi malo fulio ako ces stavljati KR-a iz dvice trebao si usmjeriti prema filteru ili ce biti na karbase onda je to drugo
 
e hvala vam,e ovako prag je samo onako postavaljen bezze da vidim kako ce izgledat uopste nije stavljen kako treba,a sto se tice usisa nije mi toliko vazno kako ce vazduh ulazit i hladit motor vec je to samo radi styla..necu ici na sr race vec samo styling i db drag....
pozz
 
Početnik
Hajd sad sklonjaj tu sa avatara,ova ce da bude bolja!! Ne postavljaj slike kad zavrsis,nego samo se pojavis na okupljanju...i buum! Nemoj,strefit ce koga herz
 
Oggy je napisao(la):
Hajd sad sklonjaj tu sa avatara,ova ce da bude bolja!! Ne postavljaj slike kad zavrsis,nego samo se pojavis na okupljanju...i buum! Nemoj,strefit ce koga herz

hahahhahaha hvala ti drug..a promijenit cu avatar kad zavrsim auto....a u pravu si necu vise postavaljat slike..kad bude sve gotovo onda sve fino staviti hehe
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top