Vedo i Igy nocni photo session

Vedo i Igy nocni photo session

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
chwila i bosmal najace stvarno a i lokacija je predobra ko i mos malezisko-bosanskohercovackog prijateljstva
 
Član
probaj isfurat duzu ekspoziciju, a manji otvor blende (ako to mozes izvest) i da slikas jednog, dok drugi prolazi ispred aparata, i onda ce ostat stopovi tog drugog na slici, kao dvije crvene linije...
evo kako sam ja to izveo s dejinim accentom...naravno, nije sad ubodena visina, al uz malo eksperimentisanja, moze se postic svasta...:)



moze se tu kod vas probrat finih slika...uz malo obrade u PS-u da budu jos bolje :)
 

IGY

Član
Faya na aparatu mogu samo podesiti ISO i njega stavim na 100, aparat na stalak i to je to
nadam se nekad malo boljem aparatu sa malo vise opcija, a do tad se stelim ovako :cool:
hvala na savijetu:cool:
 
Član
ma ja...narucili mi obojica po 100 dioda bijelih...pa je on malo uradio...
ja sam unutrasnjost u kolima, a on je napolju...
kontam i ja ovako, al nemam sad vremena...trenutno se ja i burazer s felgama zajebajemo...ide poliranje, lakiranje i sta ti ja znam...:D

sorry na OT :)
 
Faya_M5 je napisao(la):
ma ja...narucili mi obojica po 100 dioda bijelih...pa je on malo uradio...
ja sam unutrasnjost u kolima, a on je napolju...
kontam i ja ovako, al nemam sad vremena...trenutno se ja i burazer s felgama zajebajemo...ide poliranje, lakiranje i sta ti ja znam...:D

sorry na OT :)

NEEEEE! Ne na corsu diode,bar ne izvana,ajd unutra cemo nekako i oprostiti,ali vani ni slucajno!Nemoj svega ti! Nego kad ce sjediste i volan past?
(sori ja na OT);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top