Vectra by Beni

Vectra by Beni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nek je sa srecom novi auto...mada moje misljenje...onakvog poljaka dat za OPELA,mislim...sretnoo...puno predjenih kilometara :D
 
Legend
sad bas krenuh napisat nedaj boze rata i fiata, a ni ovaj opel nije dalje od toga :icon_cry:
nakon onakvog pola, tesko da se mogu navic na ovog opela, ali eto tebi sretno kako god, vjerovatno taj auto ima nesto sto se tebi svidjelo, a ja nisam upratio :)
nek te dobro sluzi :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
nek si ti zamjenio,po cemu je to polo bolji od ovoga? ionako si sve poskidao :cool:

fina vectra,ima potencijala,ne sumnjam da ce biti jos ljepsa,nek je sa srecom i polako:cool:
 
Član
ubacen je Alpine HU,Bass Control,provucen + kabal 50mm2,-70mm2,pojacalo Jackson Big Killer mk3 zavrnjeno za sjedalo i Alpine Type R 1222 u 70l na 29Hz,,,i naravno naljepnica od auto kluba,,jedino sam zaboravio slikat felgice,,nisu neke al jbg za pocet moram nesto,, neke obicne petokrake 17" 7.25j,sa gumama 205/40





 
Član
.nOKe je napisao(la):
sad bas krenuh napisat nedaj boze rata i fiata, a ni ovaj opel nije dalje od toga :icon_cry:
nakon onakvog pola, tesko da se mogu navic na ovog opela, ali eto tebi sretno kako god, vjerovatno taj auto ima nesto sto se tebi svidjelo, a ja nisam upratio :)
nek te dobro sluzi :icon_smile:

ne do Bog chuniranog golfa 2 neka fiata :D:lol:

Dobio auto iz vece i jace klase sa jacim motorom sto bi zalio za polom i onak nije imo nikakve opreme na njemu, a vectra uz par detalja moze biti i ljepsa od pola, felge i farove cim stavis drugo auto jos kad bi uradio unutrasnjost u neku bez il bijelu kozu perverzija a nije ni to skupo 250 KM u gratexu presvlake ,tapacirunzi ne znam kolko su ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
sad bas krenuh napisat nedaj boze rata i fiata, a ni ovaj opel nije dalje od toga :icon_cry:
nakon onakvog pola, tesko da se mogu navic na ovog opela, ali eto tebi sretno kako god, vjerovatno taj auto ima nesto sto se tebi svidjelo, a ja nisam upratio :)
nek te dobro sluzi :icon_smile:

ne do Bog chuniranog golfa 2 neka fiata :D:lol:

Dobio auto iz vece i jace klase sa jacim motorom sto bi zalio za polom i onak nije imo nikakve opreme na njemu, a vectra uz par detalja moze biti i ljepsa od pola, felge i farove cim stavis drugo auto jos kad bi uradio unutrasnjost u neku bez il bijelu kozu perverzija a nije ni to skupo 250 KM u gratexu presvlake ,tapacirunzi ne znam kolko su ;)

Šta ti imaš protiv golfa? i to dizela, rijedak auto na našim cestama :D

Druže nisam prije upratio, neka ti je sa srećom... dobar motor sigurno kao i sam auto ;) sve najbolje.
 
Član
evo malo da osvjezim garazu posto sam zaboravio :D

bilo je malo provlacenja kabla :icon_biggrin:




Pa se u medjuvremenu nabavilo i novo pojacalo,tj. DLS CAD 15 :D


Posto je Alpine otiso,doslo je u "zamjenu" pioneer 256c :lol:
koji je bio naravno u kompresiji i uspanovan da ne bjezi :icon_biggrin:

kad djavo neda mira morala se napravit nova kutija koja je mnooogooo bolja od kompresije :D mala slot port :icon_biggrin:
 
Član
steta sto nemas sad 2 x R-a :( odlicno sviraju u kombinaciji sa tim ampom ;)
hajde valjda bude bar decibel vise sa novim pojacalom :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top