Vectra B

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

Vectra B

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

GoPlay

Pogledao .. finih stvari imas... samo ti je marza malo povelika ako ne i duplo veca :D
 
Član
GoPlay je napisao(la):
Pogledao .. finih stvari imas... samo ti je marza malo povelika ako ne i duplo veca :D

hahahahaha

nije ba druze

jednu od najnizih imam, jos na vise artikala dajem popust kao i svojim musterijama koji su vec prije uzimali

uglavnom, ako ti se nesto svidja a cijena je problem, javi mi se na pp, i ti i bilo ko drugi, pa cemo vidjeti sta se moze uraditi

i da...sva ta roba je striktno iz njemacke i od njemackih firmi i sa njemackim TÜV-om i dozvolom za koristenje u saobracaju, to ima neki kvalitet.

pozz
 
Član
E ova ponuda je fantastična ali su cijene malo pomasne. moze li se sta jefitinije i polovno nabaviti.
 
Član
Cijene su u katalogu za onoga ko prvi puta uzima i uzima samo jedan artikl

za moje musterije te za one koji uzimaju vise ide popust naravno

Javi mi sta te interesuje, popust se moze napraviti

a cijene su takve kakve su jer se roba nabavlja STRIKTNO iz Njemacke a to kosta...

Pozz,

Damir
 
G

GoPlay

Veceras stavljam NAslonjac za ruku citavu konzolu u kompletu (napokon)
mijenjam sijalice koje osvjetljavaju grijace i kontrolu za hladjenje i grijanje
i mijenjam sve sijalice u instrument tabli... a ujutru bi se moglo lagano sprovesti kablovi za zvucnike nazad u vratima smile.gif
napokon da se nesta pocne raditi
budem slike postavio kad zavrsim :)
 
G

GoPlay

eh :D postavio se naslonjac za ruku i konzola :D malo je bilo dumanja oko skidanja konzole ali sve je proslo ... skoro kako terba :D
evo prva slika naslonjaca
a na drugoj slici imam malih problema :D
pod tackom A sam iscupao ovaj regulator od klime u autu.. (selektor za noge, glavu, staklo i sl...)
a na slici B nikako ne mogu da dobijem svjetlo u pepeljari i oko upaljaca a novu sijalicu sam stavio ... zna li ko pomoci :) hvala lijepa :)



dodatak .. mogu li ja mjesto ovih analgonih komandi ugraditi sebi digitalne komande za klimu.. znaci od neke havarisane vektre uzeti i ugraditi u svoje. znaci konektor u konektor ili se moraju vrsiti neke prepravke?
 
Super Moderator
naslonjac je zakon jebo te... jes boga mi :D
ja kad sjednem u neko drugo auto bez naslonjaca odvalim :lol: valjda naviko sta ja znam :D
 
G

GoPlay

Sve postavljeno i zavrseno :) (za sad)
visokotonci, Naslonjac, popravljeni instrumenti za klimu...
e ostaje jos pitanje oko zamjene analonog za digitalnu klimu :) i sto mi ne radi upaljac i sijalica u pepeljari :(
 
G

GoPlay

Zna li neko dal u Vectra B tj gdje se nalazi osigurac od upaljaca u autu.. jer mi ne radi nikako. Nema napona u njemu? sumnjam da su se zice izvadile jer su sve na svom mjestu. Zna li neko sta mi drugo moglo biti?
Osigurac ili ??? :S
 
Član
Lijepi autić, sretno! i btw 140. 000 km nije bas malo , moja astra od 40.000km 2001 godište je malo! :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top