Vectra A, 2.0 OHC

Vectra A, 2.0 OHC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trenutno se farbaju branici i pragovi... nadam se da ce to tako da bude ... jedino fele nisu iste ...
 
Član
Sinoc se do kasno radilo, nije se sve stiglo, jaran donese gajbu i tu stade poso :)

Upasao sam karambolke, ofarbao stope i zmigavce... danas jos pragove i par sitnica okolo ... maska mi nepase moram u potragu za drugom

Evo par slicica

 
Član
Uvek mi se svidjao ovaj paket originalne optike od 16V. Ne zelim da ti se mesam u ukus i namecem stav, ali mi se cini da si ga malo umrtvio sa ovim crnim zmigavcima i stopkama. Imas sve originalne delove na autu, pa nekako ovaj detalj farbanja svetala odskace od stila... Dobro bi legle one stopke sa facelifta, pa da se eventualno zatamni srednje polje...
Sigurno je jedna od lepsih Vektri koje sam video do sada. ;)
 
Član
deez je napisao(la):
Uvek mi se svidjao ovaj paket originalne optike od 16V. Ne zelim da ti se mesam u ukus i namecem stav, ali mi se cini da si ga malo umrtvio sa ovim crnim zmigavcima i stopkama. Imas sve originalne delove na autu, pa nekako ovaj detalj farbanja svetala odskace od stila... Dobro bi legle one stopke sa facelifta, pa da se eventualno zatamni srednje polje...
Sigurno je jedna od lepsih Vektri koje sam video do sada. ;)

Na prvom okupljanju ću ih ja fino odmaglit na nekih 20 % najviše da budu... neg' ovako 94 % ih zatamnio, što je previše previše je :)
 
Član
Zayebao sam sa zmigavcima ali neka stoji dok nedodju farovi ;)

A evo sredio sam i pragove, folije neskidam nema sanse :) "ZATAMLJENA STAKLA - FOLIJA" hehehe ;)

 
Član
kad bi stvaio kakve niskoprofilne gume i distancere , pa dje bi bio kraj ili eventualno kakve jace 16 ke felge

spojleri drama izgledaju !!!
 
Član
distancere planiram nazad da mi dodju gume do ruba...

a manje gume necu stavljati dok nerjesim opruge ili gewinde, da opet nestane razmak izmedju gume i blatobrana ...

bumo videli tek smo na pocetku ... dosta plasticurine treba pakovat xe :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top