Vectra 2.0

Vectra 2.0

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i ja predstavim svoje auto, vozim je vec duze vrijeme al nikako da postavim slike :icon_smile:

Prodao sam alfu, na zalost, al morao sam, pa sad vozim opet svabu, al dobro...

evo i par slicica

IMAG0013.jpg
[/url] image hosting jpg[/img]

IMAG0006.jpg
[/url] image upload[/img]

IMAG0015.jpg
[/url] image hosting jpg[/img]

IMAG0016.jpg
[/url] image host[/img]

22052011106.jpg
[/url] upload images[/img]

slika_75200_2011_04_1302872821_velika.jpg
[/url] jpg image hosting[/img]

slika_75200_2011_05_1305985184_velika.jpg
[/url] png image hosting[/img]

slika_75200_2011_05_1306010601_velika.jpg
[/url] jpg image hosting[/img]

Na autu se radilo po malo cjelo vrijeme, uglavnom mehanicki djelovi i ispravnost, ubacio plin, sto se izgleda tice, zamjenio sam felge i spustio je, za koji dan stizu i xenoni. To bi uglavnom bilo to, za ovu godinu, jos jedino ostalo da otkinem onaj usis na haubi, ocajno izgleda, (nisam ga do sad skidao, jer nisam bio nacisto hocu li zadrzati auto, pa mi se nije dalo lakirati haubu), a do godine, jos malo pretresti limariju, iako je solidna, i ako nadjem branike od 16v, a mozda legne i c20xe :icon_biggrin:
 
Član
jedina zamjerka usis, samo to, al posto si vec pisao da ces to rijesit nema ti se sta prigovorit, fino izgleda vectra, djeluje bas utegnuto, fina joj je boja;)
 
Član
ima taj usis za skinuti i s desne strane fali dio praga, moram negdje naci, i naravno cepovi na felge :)
 
da ti nisi mjenjao tu alfu za ovu vectru,jer ovakva ista je bila u Ze,a sad taj momak vozi ovakvu alfu kao na tvom avataru :icon_rolleyes:
 
Član
jeste bila u Tuzli, pa u Zenci, ja mjenjao s tim momkom, trebale mi pare, pa uzeo vectru od njega i jos kesa, a on sad vozi alfu, uu Zenici je alfa
 
Član
borkom je napisao(la):
Slucajno jeste :) Maloprije se provozao u 145-ici crvenoj, QV, dusa me zabolila :D

:D

Ma šalim se, znam da znaš.:lol:
Pa prodaj ovo i kupi opet Alfu, iako se ova Vectra čini fina, a možda i ide solidno.;)
 
Član
Dobra je vektra sigurno... barem dok je bila u Jaskovim rukama u TZ je čuvana i pažena... neznam poslije taj u Ze šta je deverao, ali nije puno kod njega bila ;)

Sve najbolje želim, da te dobro služi taj neuništivi motor hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top