Vectra 1.6 16v Slaba vuca

Vectra 1.6 16v Slaba vuca

Član
Naišao sam na jako jeftinu ali ima problem. prodavac kaže da nema snagu kao da rade samo 2 klipa pa me interesuje šta bi moglo biti u pitanju.
vectra je na slo. table '97 godište.
Neki kažu da bi moglo samo biti u pitanju do svjećice.
 
Član
Svjecice, protokomjer ako ima, ako je sa dvije bubine onda moze biti jedna od njih, kablovi, potenciometar gasa, lamda sonda itd itd... Sve od ovog navedenog ti moze praviti taj problem da slabo vuce, nema snage itd. prvo se vidje svjecice, boja, sagorjevanje pa se tako trazi problem, ovdje se samo moze nagadjati ;)
 
Član
Svjecice, protokomjer ako ima, ako je sa dvije bubine onda moze biti jedna od njih, kablovi, potenciometar gasa, lamda sonda itd itd... Sve od ovog navedenog ti moze praviti taj problem da slabo vuce, nema snage itd. prvo se vidje svjecice, boja, sagorjevanje pa se tako trazi problem, ovdje se samo moze nagadjati ;)

Evo moj prijatelj turbo ti je lijepo opiso problem, a od mene savjet, skupa je ako je više od 250-300Eura
 
Član
Cijena je 400€ opel-a
a ne može se koliko ja znam uvesti bez euro 3.
i to bi bio takođe jedan od problema.
 
Član
Klip prijatelju, imo sam isti slucaj, vectra iz slovenije radila na 3 klipa, isto sumnjo na struju svjecice, al kad sam izvadio svjecicu nije imala nikako kompresije na tom klipu, tako da, zaobidji.
 
Top