Vath Mercedes E63 AMG Estate

Vath Mercedes E63 AMG Estate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VATH-Mercedes-E63-AMG-4.jpg


Karijera aktuelnog karavanskog Mercedesa E klase Estate (serije W211) se doduše polako bliži kraju (novi model se očekuje na septembarskom Salonu u Frankfirtu), ali to ne sprečava tjuning kuće da iz ovog karavana izvuku još više snage i da mu podare agresivniji izgled.

Jedan od tih tjunera je i nemački Vath Motorentechnik GmbH, koji je za E63 AMG karavan predvideo pojačanje njegovog V8 motora (sa 514KS i 630 Nm obrtnog momenta na 580KS i 770 Nm, maksimalna brzina 300 km/h), kao i atraktivniji izgled, jače kočnice (diskovi od 390 mm), sportski izduvni sistem, modifikovano ogibljenje (spušterno za 35 mm) i doteranu unutrašnjost.

VATH-Mercedes-E63-Estate-1.jpg


Što se izgleda tiče, novi su prednji spojler od karbon fibera, zadnji difuzor i točkovi od 20 inča, a u kabini detalji od karbon fibera i alkantare.

izvor
 
Član
mislim da postoji još neki isto karavan,ako se ne varam brabusov model....mislim da je bio unutra neki v10 oko 7+L zapremine.....idem to potražiti...

w210 je to bio....evo sam našao...
http://www.fastestlaps.com/car_Brabus_E_V12_W210.html
v12....428 kw (574hp / 582 ps)
Torque 772 Nm (569 Lb-Ft)
Displacement 7.255 liters
Engine type V12, n/a, 48 valves, DOHC
Engine location front
 
Član
MOooooooc..........:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:..........kakav stroj.
 
Član
Mjera su ga sredili sve na mjestu iako nije ni fabricki posebno lijep ovako bash pristojno izgleda ! bez suvishnih dijelova!:cool: a motor EXTRA!:cool:
 

MTR

Član
daj ba sta imas AMG-a dirat , to ti je ko da uzmes Brabusa EV12 i podjes nesta srat po njemu , ko oni pametniji , ja bi ih tuzio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top