Vasi upadi kod cura... ?? :D

Vasi upadi kod cura... ?? :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nesto ne vidim da pisete neke konkretne upade, sto bi bila tema, nego vec ste krenuli da bezveze pisete.....
 
Član
meni je najjaci jedan lik iz ilijasa : "oprosti izvinite.. znamo li se mi " :D :D :D a neki dan sjedim sa prijateljem u kaficu i cure nas gledaju s osmijehom naravno... i mi hajd sta cemo kazemo konobaru idi pocasti cure picem od nas...on otisao i rekao im to.. cure ostavile pice da mi platimo i samo izasle... :D mi ko posrani... :lol:

trizex je napisao(la):
Nesto ne vidim da pisete neke konkretne upade, sto bi bila tema, nego vec ste krenuli da bezveze pisete.....

:cool: de ljudi stvarno pisite upade... :icon_smile:
 

OmO

Član
:icon_exclaim::icon_exclaim: :D
Evo jedna iz filma :
On: Sta ces da pijes lutko ?
Ona : Sok
On: Pa gdje ti je :lol::lol:
 
Početnik
Ma ugl kad prilazim curi ono klasika,mozemo se upoznat i sl,kasnije broj ili ako je sumnjivog morala i netrazim broj vec se dog da se vidimo kasnije.U principu uvijek ono mozemol se upoznat ili poznanice moje njene frendice mi srede izlaz i tako.A poslije 7 pive sve ijedna cura u kafani mi se svidja al tad sjedim zakovan za stolicu i samo se smijem jer kad popijem miran sam ko bubica. :D
 
Član
jednom sam bio na moru ... i prosao mi je upad : "meni bi stvarno bila cast da se upoznam s tobom" ... pojma nemam kako da mi to naumpadne i otkud mi takva "glupost" uopste ali et izgleda da sam joj bio simpatican... :)
 
Član
OmO je napisao(la):
:icon_exclaim::icon_exclaim: :D
Evo jedna iz filma :
On: Sta ces da pijes lutko ?
Ona : Sok
On: Pa gdje ti je :lol::lol:

7ipo;)

Evo jedan koji nije moj ali sam cesto prisustvovao dok je kolega na ovaj nacin uspijevao da ostvari zeljeni cilj:

NAPOMENA: funkcionise tek poslije pola 3 ujutro

Pridje i pita koliko je sati?
Dobije odgovor od zenske i izjavi joj da je krajnje vrijeme da krenu put njegove dvice(koju od milja zovemo ljubavno auto)
 

OmO

Član
GOLF TZ je napisao(la):
jednom sam bio na moru ... i prosao mi je upad : "meni bi stvarno bila cast da se upoznam s tobom" ... pojma nemam kako da mi to naumpadne i otkud mi takva "glupost" uopste ali et izgleda da sam joj bio simpatican... :)

:lol::lol::lol: Dobar ovaj upad, ko kakav gospodin :icon_biggrin:
 
Član
moj jedan priajtelj prišao curi, i počeo ovako

on: eeee pa gdje si rodeeee, šta ima kako si, ne piješ ovo ono

ona: momak, nisam ti ja nikakav rod nit se znamo !

on: ee vidiš, mora da sam te zamijenio sa mojom rodicom, koja je inače manekenka, i fakat je prelijepa...

ona: šta hoćeš da kažeš stim,

on: pa, možda da si i ti lijepa, i mogla bi mi biti rodica, ( i onda baca lagan osmijeh)

ona: e pa izvini, ne ***** se sa famelijom xD :D


__________________________________________________________________________

poslije saznajemo da je drolja, i da je bilo dovoljno reć, imaš šta večeras u planu, ako ne imam ja tebe u planu !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top