Vasi kutci odakle tipkate

Vasi kutci odakle tipkate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tipo16V je napisao(la):
prijedlog 12.40.22
Predlazem da se proslijedi na glasanje zakon o nabavci i transportu lepina na bliski istok. Provedba ovog zakona ce imati pozitivan utjecaj na ekonomski rast i prihode od izvoza za nashu dragu sfr bih :)

ja bih samo dodao da se doda paragraf... da se ovo uvede u drzavni budzet... i da se dostavljacima... placa iz drzavne kase... hvala kolege
 
Početnik
I kao aneks ovom zakonu predlazem da se utice putem sluzbenih institucija na edu16v da sredi ovaj bug sa "Smile" tako da se mi poslanici doma naroda bhtuninga mozemo izrazavati tj smijati
 
Početnik
Jer fino pishe u ustavu pod tackom 2 paragraf 12 stoji chitko
Sta je cevap bez luka i sta je forum bez smajlija. Molimo da se obrati paznja na ovo pitanje od vitalnog nacionalnog interesa.
 
Član
slazem se jer ovo nema smisla vishe... sa smajlijima... ja sam neki dan moro 2-3 uvesti i platiti sve dadzbine da bih samo mogo pokazati svoje emocije...
 
Član
Deyo je napisao(la):
*bo ćevap bez luka,*bo forum bez smajlija Smile

ja ne znam... do kad ce vise ovih.... vozaci japanskih i korejskih vozila da rade opstrukciju svega onoga sto se mi dogovaramo.... i zalazemo prije svega
 
Početnik
Mi uredno placamo porez i zbog toga zahtjevamo od zakonodavnih institucija da rijese ovo pitanje.
 
Početnik
Moj ce sledeci prijedlog na sjednici parlamenta biti da se zabrani uvoz Sjeverno Korejskih recikliranih vesh mashina :D njihihihi
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
Moj ce sledeci prijedlog na sjednici parlamenta biti da se zabrani uvoz Sjeverno Korejskih recikliranih vesh mashina :D njihihihi

molim da dodam.... prije svega marki... Hyundai i Accent
2cp9vk4.gif
2cp9vk4.gif
2cp9vk4.gif
2cp9vk4.gif
2cp9vk4.gif
 
Početnik
Edo gdje su smajliji
Edo: na engleskom
Edo where are the smilies :)

Elem ... hvala na predivnoj (bljak) vecheri ... idem u podnozje moje drage jorgan planine ... da se opustim i u mislima otputujem nazad u rodni zavichaj gdje cu me 2 plavushe cheskat dok ja jedem lubenicu i sve kapa po meni ... a mene boliiiiiii njonjo :)
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
Edo gdje su smajliji
Edo: na engleskom
Edo where are the smilies :)

Elem ... hvala na predivnoj (bljak) vecheri ... idem u podnozje moje drage jorgan planine ... da se opustim i u mislima otputujem nazad u rodni zavichaj gdje cu me 2 plavushe cheskat dok ja jedem lubenicu i sve kapa po meni ... a mene boliiiiiii njonjo :)

nemoj zaboraviti na jarana u nevolji i poslati mi poo lubenice i makar jednu plavushu ako vec neches obje...
 
Član
kao sto rekoh sjednica zavrsena... nema vishe prijetnji... imas sredstva javnog informisanja ako imas sta reci u odbranu svoje vesh mashine..:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top