vaš Desktop

vaš Desktop

Član
srdjo je napisao(la):
@kec...jesi ti ovo postavio samo sliku koja ti je na pozadini il si fulao temu???hehe...btw ev i mog desktopa...inace ga cesto mijenjam al evo ova se zadrzala vec 15 dana...

fulao sam temu htijeo sam u vasi auti i projekti.






ma zazam se neznam staviti sliku desktopa sa onim ikonama a to mi je inace na pozadini.
 
Član
kec je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
@kec...jesi ti ovo postavio samo sliku koja ti je na pozadini il si fulao temu???hehe...btw ev i mog desktopa...inace ga cesto mijenjam al evo ova se zadrzala vec 15 dana...

fulao sam temu htijeo sam u vasi auti i projekti.






ma zazam se neznam staviti sliku desktopa sa onim ikonama a to mi je inace na pozadini.



e bas si TRDI imas 2 str prije objasnjeno
 

IGY

Član
davno sam rekao da cu staviti i kucni desktop ali ne mogu nikako print scrn da napravim pa evo fotka jedna

6ftf79.jpg
 

IGY

Član
Faya_M5 je napisao(la):
jesi monitor ulijepio dragi IGY hehehe...neka neka...kad nece prtsc, hoce ovo :)

hehe monitor uzeo ud sestre a njen sin je ovo sve izljepio, ja sam samo dodao ove dvije carbon naljepnice, u doba kad sam bio u tom klubu ;) a necu da ih skidam nekako me podsjecaju na davna ljepa vremena :icon_sad:
 
Član
ovakav monitor mi je poznat od moje cure.. samo sto su wings, barbie i high scool musical naljepnice *lol*
 
Početnik
@3xp3rt - vala, bas nema ;)
@igy - cuvaj ovaj monitor cuvaj, jednom ce biti vrijedan - antikvitet! :icon_biggrin: imam ja u garazi dva, bilo mi zao da ih bacim...

a kod mene mala promjena desktopa... ima nekih novih stvarcica od shortcuts, a i nova fotografija...
 
Top