VALENTINOVO

VALENTINOVO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Faya_M5 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ove godine nisam bio u vezi za valentinovo:D ganjao udovice:D
a inace,ak cura slavi,slavim i ja...a mede,cokolade,ruze djevojka dobija i inace,ne samo taj dan...meni licno ne predstavlja nesto,jer je to praznik vezan prvenstveno za religiju kojoj ne pripadam,tako da ni ne slavim...ali "znacaj" tog praznika se prosirio globalno,tako da se sad slavi i medju ljudima kojima ustvari nije praznik...sve u svemu,ak volim curu,volim je i u oktobru,a ne samo u februaru;)

to je ono sto i ja pokusavam rec...

i zena je zena svaki dan i u svakom mjesecu pa se opet obiljezava dan zena...tako isto i za rudare i za nepusace i za dan darivalaca krvi i tako tih malih milion tim ljudima znacajnih obiljezja...a to ako neko smatra glupim ono sto milijarda ljudi sirom svijeta simbolicno obiljezava onda to ostavis za sebe a ne javno izvalis kako su tebi svi ti ostali glupi jer automatski ispadas tupko u ocima tih ostalih...e to je ono sto sam ja pokusavao reci...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ove godine nisam bio u vezi za valentinovo:D ganjao udovice:D
a inace,ak cura slavi,slavim i ja...a mede,cokolade,ruze djevojka dobija i inace,ne samo taj dan...meni licno ne predstavlja nesto,jer je to praznik vezan prvenstveno za religiju kojoj ne pripadam,tako da ni ne slavim...ali "znacaj" tog praznika se prosirio globalno,tako da se sad slavi i medju ljudima kojima ustvari nije praznik...sve u svemu,ak volim curu,volim je i u oktobru,a ne samo u februaru;)

to je ono sto i ja pokusavam rec...

i zena je zena svaki dan i u svakom mjesecu pa se opet obiljezava dan zena...tako isto i za rudare i za nepusace i za dan darivalaca krvi i tako tih malih milion tim ljudima znacajnih obiljezja...a to ako neko smatra glupim ono sto milijarda ljudi sirom svijeta simbolicno obiljezava onda to ostavis za sebe a ne javno izvalis kako su tebi svi ti ostali glupi jer automatski ispadas tupko u ocima tih ostalih...e to je ono sto sam ja pokusavao reci...

ja nisam nikog nazvao glupim, nego si ti meni prvi rekao da imam glupo razmisljanje...vidis, ja opet postujem i druge...jebe mi se, nek svako slavi sta mu volja, ja sam prvenstveno iznio svoje misljenje o tome...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
ma dajte ba ljudi...meni su noc vjestica i valentinovo najgluplji praznici, koji jesu fkt izmisljeni da se ero u nesto potrose pare...
a deyo, ovo uopste nije maloumnost, nego jednostavno istina, koja se ne moze izbjeci...
al dok je ovaca bice i vune...

Hrpa gluposti zajedno sa ovim tvojim postom...get a life dud...

a cuj, meni ste vi glupi sto slavite...
ako vec imam curu, treba da mi svaki dan bude valentinovo...ako vec hocu da "dobijem" od nje, onda bi trebo da to mogu kad pozelim (odnosno i kad ona moze), a ne hajmo sad na valentinovo posebno da se volimo...i to nije glupost jel...
ja sam mozda malo drugaciji, al nije od tebe uredu da govoris glupo...svako ima svoje misljenje...

:icon_rolleyes:
 
Član
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
ma dajte ba ljudi...meni su noc vjestica i valentinovo najgluplji praznici, koji jesu fkt izmisljeni da se ero u nesto potrose pare...
a deyo, ovo uopste nije maloumnost, nego jednostavno istina, koja se ne moze izbjeci...
al dok je ovaca bice i vune...

Hrpa gluposti zajedno sa ovim tvojim postom...get a life dud...

a cuj, meni ste vi glupi sto slavite...
ako vec imam curu, treba da mi svaki dan bude valentinovo...ako vec hocu da "dobijem" od nje, onda bi trebo da to mogu kad pozelim (odnosno i kad ona moze), a ne hajmo sad na valentinovo posebno da se volimo...i to nije glupost jel...
ja sam mozda malo drugaciji, al nije od tebe uredu da govoris glupo...svako ima svoje misljenje...

:icon_rolleyes:

cuj...to je to...ja sam to napiso, samo eto, da bi tebi uzvratio...a inace ba, hebe mi se...:)
i eto, dosta vise ba rasprave, jebo valentina...poz
:icon_exclaim:
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ove godine nisam bio u vezi za valentinovo:D ganjao udovice:D
a inace,ak cura slavi,slavim i ja...a mede,cokolade,ruze djevojka dobija i inace,ne samo taj dan...meni licno ne predstavlja nesto,jer je to praznik vezan prvenstveno za religiju kojoj ne pripadam,tako da ni ne slavim...ali "znacaj" tog praznika se prosirio globalno,tako da se sad slavi i medju ljudima kojima ustvari nije praznik...sve u svemu,ak volim curu,volim je i u oktobru,a ne samo u februaru;)

to je ono sto i ja pokusavam rec...

i zena je zena svaki dan i u svakom mjesecu pa se opet obiljezava dan zena...tako isto i za rudare i za nepusace i za dan darivalaca krvi i tako tih malih milion tim ljudima znacajnih obiljezja...a to ako neko smatra glupim ono sto milijarda ljudi sirom svijeta simbolicno obiljezava onda to ostavis za sebe a ne javno izvalis kako su tebi svi ti ostali glupi jer automatski ispadas tupko u ocima tih ostalih...e to je ono sto sam ja pokusavao reci...

ja nisam nikog nazvao glupim, nego si ti meni prvi rekao da imam glupo razmisljanje...vidis, ja opet postujem i druge...jebe mi se, nek svako slavi sta mu volja, ja sam prvenstveno iznio svoje misljenje o tome...

e moj faya, vise ne znas ni sta pises, a kamo li sta pricas. procitaj malo svoje postove pa onda odgovaraj...
 

S84

Član
Ko sto rece "i zena je zena svaki dan i u svakom mjesecu pa se opet obiljezava dan zena...tako isto i za rudare i za nepusace i za dan darivalaca krvi i tako tih malih milion tim ljudima znacajnih obiljezja...a to ako neko smatra glupim ono sto milijarda ljudi sirom svijeta simbolicno obiljezava onda to ostavis za sebe a ne javno izvalis kako su tebi svi ti ostali glupi "


SVAKA CAST ZA OVO...


a ovi sto nemaju nikog il imaju a dobiju "klinac" pa im ne valja valentinovo svoje gluposti nek ostave za sebe
 
Član
emir_89 je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ove godine nisam bio u vezi za valentinovo:D ganjao udovice:D
a inace,ak cura slavi,slavim i ja...a mede,cokolade,ruze djevojka dobija i inace,ne samo taj dan...meni licno ne predstavlja nesto,jer je to praznik vezan prvenstveno za religiju kojoj ne pripadam,tako da ni ne slavim...ali "znacaj" tog praznika se prosirio globalno,tako da se sad slavi i medju ljudima kojima ustvari nije praznik...sve u svemu,ak volim curu,volim je i u oktobru,a ne samo u februaru;)

to je ono sto i ja pokusavam rec...

i zena je zena svaki dan i u svakom mjesecu pa se opet obiljezava dan zena...tako isto i za rudare i za nepusace i za dan darivalaca krvi i tako tih malih milion tim ljudima znacajnih obiljezja...a to ako neko smatra glupim ono sto milijarda ljudi sirom svijeta simbolicno obiljezava onda to ostavis za sebe a ne javno izvalis kako su tebi svi ti ostali glupi jer automatski ispadas tupko u ocima tih ostalih...e to je ono sto sam ja pokusavao reci...

ja nisam nikog nazvao glupim, nego si ti meni prvi rekao da imam glupo razmisljanje...vidis, ja opet postujem i druge...jebe mi se, nek svako slavi sta mu volja, ja sam prvenstveno iznio svoje misljenje o tome...

e moj faya, vise ne znas ni sta pises, a kamo li sta pricas. procitaj malo svoje postove pa onda odgovaraj...

znam ja dobro sta pisem...ja nikom prvi nisam reko da je glup...samo sam uzvratio...a tebe molim da ne pises nista u vezi mene...ja i ti smo davno zavrsili drug...
 
Član
S84 je napisao(la):
Ko sto rece "i zena je zena svaki dan i u svakom mjesecu pa se opet obiljezava dan zena...tako isto i za rudare i za nepusace i za dan darivalaca krvi i tako tih malih milion tim ljudima znacajnih obiljezja...a to ako neko smatra glupim ono sto milijarda ljudi sirom svijeta simbolicno obiljezava onda to ostavis za sebe a ne javno izvalis kako su tebi svi ti ostali glupi "


SVAKA CAST ZA OVO...


a ovi sto nemaju nikog il imaju a dobiju "klinac" pa im ne valja valentinovo svoje gluposti nek ostave za sebe

svaka cast i tebi. slazem se u potpunosti. nemam ni ja trenutno cure, pa nisam opet protiv valentinova. nek ljudi slave kome je do slavlja. ko ne slavi, nek suti i zravo. mirna bosna...

a faya, nismo mi nikad ni poceli, tako da ne mozemo ni zavrsit... ;)

PS. faya, haj molim te ponovo procitaj sta si napiso. sad govoris da nisi nikoga prvi nazvo glupim, haj ok i nek nisi. a gore pises, citiram "nisam ja nikog nazvao glupim" nigdje se ne pominje famozno PRVI...

jos jedan dokaz da ne znas sta pises. haj zravo... samo se ofiras beze. bolje nemoj odgovarat na neke teme...
 
Član
ja predlazem da se ova tema zakljuci, bolje vec da se bezze prepirete;) vidim nema kraja ovome:icon_rolleyes:
 
Član
takodjer isto mislim, previse glupa tema da bi se oko nje ikako prepiralo...ja konto vi to se prckate frendski kad vi za prave zakrvili :icon_rolleyes:
 
Član
Ma nekom dobro nekom glupo ... svako ima slobodu govora i misljenja.Ako neko kaze da mu je to extra onda ok a i ako neko kaze da mu je to glupo onda je i to ok ne kotnam sta je problem ?:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top