vakuum VW 2.0 8V

vakuum VW 2.0 8V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Treba mi mala pomoc onih koji imaju navedeni motor (obicno je u G2 i G3), naime pogresno su mi spojene cjevcice od vakuuma sa kutije zracnog filtera ka usisnoj grani, pravi mi manje probleme ponekad, pa ako ko ima isti motor samo da napise kako idu tacno cjevcice, slika bi zlata vrijedila.
Ganjao sam po autodati ali nista.

Naime, na kutiji zracnog filtera imaju tri prikljucka za vakuum, jedan u donjem djelu, a dva u gornjem djelu, jedan pored drugog. Na usisnoj grani ima jedan prikljucak tacno odozgo pravo, kad gledas motor s prijeda, jedan prikljucak odzada usisne, malo teze pristupan i jedan na dovodu goriva (cini mi se da je ono benzinska pumpa ali nisam siguran 100%, lici na nju)

Ako ko moze pomoci bio bih prezahvalan, odmah leti plusic.... ;)
 
Početnik
ma hajd sta ce ti,kod mene na corsi ni neradi..dobro si me naspomenuo treba mjenjat...;) sry zbog spama:icon_exclaim:
 
Druze nevidim u tome problem jedno crijevo ti ide sa usis grane na kutiju filtera sa kutije na ventil toplo hladno(zrak) to je na vrhu kucista filtera i jedna cijev direktno na usis to je EVAP(sistem za ciscenje gasova iz rezervara) nemozes nista pogrijesiti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top