Väth Mercedes C63 AMG Coupe sa 680KS

Väth Mercedes C63 AMG Coupe sa 680KS

Član
vath%20mercedes%20c63%201.jpg


Njemački Väth Automobiltechnik je u oktobru već predstavio svoju modifikovanu verziju Mercedesa C63 AMG Coupe (prvi paket V63S podrazumjeva snagu od 525KS i najveću brzinu od 300 km/h, a drugi paket V63RS znači 565KS i 314 km/h), a sada je ponudu proširio još snažijom varijantom.

Tačnije, novi Väth V63 Supercharged Tuning Kit za C63 AMG Coupe podrazumjeva V8 motor pojačan na 680 konja i 840 Nm obrtnog momenta (kompresor, interkuler, izduvni sistem od nehrđajućeg čelika, reprogramirana elektronska kontrolna jedinica motora...), ubrzanje od 0-100 km/h smanjeno na tačno 4 sekunde i najveću brzinu od 335 km/h.

vath%20mercedes%20c63%2011.jpg


Väth Automobiltechnik pored paketa za pojačanje motora nudi i aero body kit od ugljeničnih vlakana (prednji spojler, spojler na prtljažniku, zadnji difuzor), novu masku, modifikovano ogibljenje, jače kočnice (diskovi 380 mm napred) i set 20-inčnih točkova, dok se u unutrašnjosti ističu detalji od ugljeničnih vlakana i nove aluminijumske pedale.

vath%20mercedes%20c63%20111.jpg
 
Član
Kako se ne pita, kako ces ga kupit ako ne znas cijenu :icon_biggrin:

Ne znam, al meni onaj model prije redizajna ljepsi, kako god okrenes...
 
Okreni kako hoces ali coupea nema prije redizajna :D

Vidio sam obicnog C coupea u gradu i stvarno lijepo izgleda , a ovome manu ne mozes naci :cool:
 
Član
prejebeno auto , mislim da sam sinoc vidio u gradu ovakvog crnog 4 rore , mozda je jos neko od srebrenicana upratio ga bio je parkiran iza Trokadera :icon_smile:
 
Top