V.N. Bahreina

V.N. Bahreina

Član
Vernes_AMG je napisao(la):
hehhe , a vidis meni je Hakkinen najdrazi vozac u F1 ikad :icon_biggrin:

I jedan od razloga zasto sam poceo navijati za McM , ali to nije tema nase danasnje emisije :D

Ne daj se,ima nas josh...;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ako sam nekad nekog NE simpatisao i ako mi je neko nekad smetao, to je Mc, a pogotovu onaj Hakinen! Njega nisam organski vario nikako! Eto, ukusi su razliciti i o njima UVIJEK TREBA RASPRAVLJATI, jer o cemu drugom raspravljati?!:D

Coultard,Hakinen prije i sad Alonso i cigančić meni najomraženiji likovi u F1 :lol:
 

MTR

Član
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/pIqfwNrjoE0&hl=en_US&fs=1&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/pIqfwNrjoE0&hl=en_US&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
bice ovo neizvjesna trka. 4 ekipe se bore za pobjedu. ferrari, mclaren i redbull su bili dosta izjednaaceni na testiranjima a iza njih je bio mercedes koji nije imao kompletan aerodinamicki paket ali ce se na trci pojaviti sa novi "super difuzorom" i jos nekim dodacima. takodje i sauber ima dosta brz bolid, i daleko je najnjezniji prema gumama od svih na gridu sto je dosta bitno za ovu sezonu.
mclaren je brzi na pravcu za 6-8 km/h od ostalih zbog dizajna zadnjeg krila (proslo je inspekciju fia-e i regularno je). Ferrari ima nagnut motor nekoliko stepeni prema naprijed i tako ima vise mjesta za difuzor i protok vazduha, dok je red bull taj problem rijesio postavljenjem mjenjaca na visociju poziciju u odnosu na ostale. ove god su zabranjeni poklopci na felnama ali je ferrari dizajnirao felne koje imitiraju te poklopce, mercedes pored gore spomenutig "super difuzora" ima i dosta drugaciji air box. Ne smijemo zaboraviti mercedesov motor koji je nesto jaci od konkurencije, stedljiviji i gubi manje snage posle 1000 km u odnosu na ostale. svako ima neke svoje adute ali su vrlo izjednaceni. Mislim da nam predstoji uzbudljiva sezona sa dosta preticanja. NEKA BOLJI POBIJEDI
 
Početnik
sta je ovo, Vernes otvorio temu da skupi sebi istomisljenika,,,:lol::lol::lol: (navijaca McM-a)
 
ma sta kazes :icon_biggrin:

hajde daj nekad normalan komentar jbt , pa sto uvijek provociras s tim glupostima :icon_rolleyes:
 
Član
evo ko hoce da prati trening preko neta

mms://89.212.147.101/HRT2?u=nYRkQ2fn&p=zmMztthm

mms://89.212.147.101/FOX?u=nYRkQ2fn&p=zmMztthm

Drugi Slobodni Trening

1 N. Rosberg Mercedes GP 1:55,409 23
2 L. Hamilton McLaren-Mercedes + 0,445 22
3 M. Schumacher Mercedes GP + 0,494 23
4 J. Button McLaren-Mercedes + 0,667 28
5 S. Vettel Red Bull Racing + 1,050 18
6 N. Hülkenberg Williams + 1,092 26
7 F. Massa Ferrari + 1,146 30
8 V. Petrov Renault + 1,341 26
9 F. Alonso Ferrari + 1,731 25
10 P. de la Rosa Sauber F1 + 1,846 24
11 K. Kobayashi Sauber F1 + 1,943 27
12 A. Sutil Force India + 1,952 29
13 R. Barrichello Williams + 2,043 21
14 V. Liuzzi Force India + 2,424 29
15 R. Kubica Renault + 2,746 29
16 J. Alguersuari Toro Rosso + 4,390 31
17 M. Webber Red Bull Racing + 5,035 12
18 H. Kovalainen Lotus F1 Racing + 5,464 23
19 J. Trulli Lotus F1 Racing + 5,581 14
20 T. Glock Virgin Racing + 6,628 3
21 L. di Grassi Virgin Racing + 6,779 21
22 B. Senna Hispania Racing + 11,559 17
23 S. Buemi Toro Rosso 1
24 K. Chandhok Hispania Racing 0
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
ma sta kazes :icon_biggrin:

hajde daj nekad normalan komentar jbt , pa sto uvijek provociras s tim glupostima :icon_rolleyes:

bolje stobom ne pocinjat nista...:icon_rolleyes:,ko zna gdje bi ove tema otisla..:icon_rolleyes:
 
Član
ali ce sutra smetati na kvalifikacijama ovi novi timovi , niko nije mogao 5 krugova zaredom odvoziti a da se sta ne desi , losi su skroz
 
Top