Uznemirujuće fotografije: Afganistanac ostao bez nosa i ušiju zbog izlaska na izbore

Uznemirujuće fotografije: Afganistanac ostao bez nosa i ušiju zbog izlaska na izbore

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
AFGANISTANCA je na putu prema lokalnom glasačkom mjestu zaustavila skupina Talibana koja ga je onesvijestila i unakazila. Lal Mohamed je jedan od više milijuna afganistanskih glasača koji je htio iskoristiti svoje pravo i građansku dužnost da sudjeluje na izboru za predsjednika.

Talibani su prije i za vrijeme izbora izveli nekoliko napada diljem zemlje kako bi spriječili izbore, što nisu uspjeli, prenosi Telegraph. Afganistanca je skupina ljudi zaustavila, pregledala te puškom udarila po glavi i tako ga onesvijestila i onesviještenom mu odrezali uši i nos. Istovremeno, nekim bi nesuđenim glasačima odrezali prste pomoću kojih bi nepismeni glasači ostavljali svoj otisak na glasačkom listiću. Kabulski liječnici se nadaju da će mu operacijom omogućiti normalan nastavak života tako što će mu presaditi kožu s čela na nos, a nakon toga slijedi presađivanje kože na uši.


slike:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/uznemirujuce-fotografije-afganistanac-ostao-bez-nosa-i-usiju-zbog-izlaska-na-izbore/448321.aspx
 
Početnik
a uuuuuu, ja bi im MUDA odsekao da mogu :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

pa kakav je to nacin da tako unakaze coveka dozivotno... sve bi ih na suv kolac prvo nabio, zivotinje jedne glupe, nemaju 2 razreda osnovne i oni su mi neki ludaci, grupa njih da tako unakazi coveka, ma bre necu vise da pisem.. samo se visi i vise nerviram...

dje si kono da mi sunce grane :icon_smile:
 
Član
govna usrana seljacka, pa to nisu ljudi, to su zivotinje...treba im jednog hitlera doel sprasit da ih otruje po redu...:icon_mad:
 
Član
ma i hitler bi bio malo, treba im dva hitlera. djubrad jedna. nedo bog past im u ruke, pa vise bi volio da me crvi pojedu nego da me oni udaraju i muce
 
Član
Ovo je toliko okrutno!!
Kako neko moze tako nesto uraditi drugom covjeku, ajd da je skrivio im nesto pa i shvatam ali ovako!!!
 
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: koji su to bolesnici ja da se pitam trebalo bi ih izolovati od citavog svijeta nesto kao onaj film sto ima francuski b13 mislim da se zove ogradati ih nek se ubijau kolju i rade svakako nisu normalni pustiti budale nek se poubijau a iovi sto oce normalan zivot iseliti ih odatle ccc koji ludjaci sta uradise covjeku
 
Član
Schumacher je napisao(la):
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: koji su to bolesnici ja da se pitam trebalo bi ih izolovati od citavog svijeta nesto kao onaj film sto ima francuski b13 mislim da se zove ogradati ih nek se ubijau kolju i rade svakako nisu normalni pustiti budale nek se poubijau a iovi sto oce normalan zivot iseliti ih odatle ccc koji ludjaci sta uradise covjeku

sumaher ... jesi gledao drugi dio B13
 
Član
drugi dio ne valja kurcu.. nikakve akcije, nicega, ja sam duboko razocaran u odnosu na 1 dio, definitivno neka niko ne gleda..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top