Utakmica BIH ...

Utakmica BIH ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ej ljudi , ovi iz sarajeva , zanima me da li se mogu vec kupiti karte za utakmicu 9.septembra ...

i jos nesto , znam da ce biti guzve taj dan pa me zanima da li bi krenuli iz sanskog mosta do sarajeva autom ili busom ... al organizovani prevoz ima tj.bus al stos je sto me izadje sve 40 KM karta i bus ... znaci nema sad ako ja uzmem zapad tribinu 40 KM da idem ovim nasim busom jer oni samo za ovu od 20 KM ...bezveze ... kaze necemo mi nikog cekati ....

a konali smo nas 5 iznajmiti auto pa doci , al se bojim da u sarajevu nebi ko razbijo ili sta ti ja znam .... sad pravo neznam ...

mislio parkirati kod senada automehanicara gore na kako ANEKSU jel , sry ako nisam napisao dobro al je daleko od stadiona .... u picku maternu sta da radim ...
 
Član
bogami svi pricaju ovi moji da se u sarajevu igra ....


al opet gdje god da se igra sta da uradim ....

jos ako budem isao busom 100 % dobijam po nosu od fanaticosa ...svaki put zenicani docekaju ove iz sane ... valjda se izmedju zakacili fanaticosi ... njih 5 i povucu jos 5 i eto belaja ...


edoze ja da parkiram kod tebe ako bude u zenici
 
Hah... evo, ja cu ti DAROVATI parking mjesto u mom dvoristu-ulici, svejedno...


TEBE NE SME NIKO DA BIJE !!!! ahahahahhahahahaha
 
Član
Uranio si ti podobro,a ko će ti razbiti auto? Otkud neko zna odakle je auto i šta je,kad su iste tablice,jedino ako ostaviš cd pa klošar razbije da ukrade,Aneks ti je daleko imaš dosta bližih mjesta za parkirati...
 
Član
imas u bbi centru parking 2KM sat i miran. nemas sta da razmisljas. a ima i hiljade auta pa ih niko ne dira po obliznjim parkinzima. sto bi to bas neko razbio tvoje auto. nekoj ostavljati cd u autu i miran si
 
Član
ne ...kontam nedaj boze da bude sta a auto cemo iznajmiti ... i da me ko udari i da nebudemo krivi opet je velika procedura ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top