Usluga za Mercedes w123 coupe

Usluga za Mercedes w123 coupe

Ovako da vas sve pozzzz koi znate oko kompa.Pa vako doslo vrjeme da se za mjesec i pol farba moj COUPE w123 znaci automobil ostaje u fabrickom stanju spusten i velike mislim ogromne mislim grozno ogromne felge.al neznam sad kad dobijam mogucnost da mu izmjenim boju i da ga ofarbam neznam u koju.Pa ajde kisno vrjeme je bacite koju obradu mercedes w123 coupe.znaci neka boja da je boja a ne neke klasicne.hvala
 
Evo ovako da ne saram Forum sa svoim slikama na sto strana.A ako je neko za to da mi uradi auto u par boja,bolje gaskinutsa neta u profilu koi mu odgovara sam nek stavi moje felge na njega i nek ga malo spusti i zatamnit stakla.Posto vidim da to savrseno radite.Divim vam se jer ja znam rukom dacrtam-slikam al na kompu sam truba.Hvala od srca svima i pozdrav Teslicu.

http://www.bhtuning.com/mercedes-w123-coupe-dj-t-59682.html
 
Član
bit ce drug stavio bi ja u svoju temu ali tu su samo VW auta...all bit ce nesto i za mecku...:)
 
Član
379vtuun6j2byr2re55vcop.jpg

evo fotke gotova svidio mi se ovako..mislim da ce se i tebi dopasti...;)
 
Neznam zadivljen sam vise nego dobri su obadva,de probajte mi uradit u nekoj jakoj crvenoj sa tamnim golijama i crnog.Mada crni ima skinut na netu,ali ipak kada se odradi ovako mnogo bolje izgleda i uocljivije je.Hvala vam puno al puno,jer sam bas u problemu kakvu boju uradit,jer ulaganje u farbanje nije lako tako kad ga sad ofarbam to mu je zadnje farbanje :icon_smile: HVALA
 
Član
druze siva ili crna to je za mercedesa nisu za njega ove boje...a crvenu ako budes radio malo perle boje dodaj..ali ja ipak ostajem ja sivoj ili crnoj jer ima dosta kromiranih detalja tako da bi to lijepo uklopilo..ili uradi ovako kao na ovom kupeu pola pola....:icon_smile:
 
e ovako sam ja odlucio pa vi da mi uradite al nako kvalitetno jer tu sliku cu limaru nosit.Posto moj automobil je star 1982 i izgleda srednje agresivno a vuce maLo i na americka vozila.Zelim da ga ofarbam u crvenu sa bjelom unutrasnjosti.a evo i sto jer ta boja ide lijepo na stare automobile a i ljeti je automobil nekako vesel lijep cist.a zelim da mogu otici i na oldtimer skup i na tuning stiling skup po BIH i dalje.jer volim vidjet automobile koi su restaurirani iz hrdje u nesto a i vidjet klasicna auta koja su prepravljena na 150ks pa do 500ks.

EVO VAM BOJA AUTA KOJA CE BITI,PA SAD U OBRADI JOS STAVITE MASKU BJELU FAROVE BJELE UNUTRA,FELGE BJELE,TAMNE FOLIJE I NIKLOVANE PRSTENOVE NA OVIM MOIM FELGAMA.I TANKU CRVENU LINIJU OKO IVICE FELGE.I TO BI BILO TO MOZDA NA DRUGOJ SLICI SAM DODAT BJELI KROV.ZNACI JEDNA KOMPLETNA CRVEN JEDNA SA BJELIM KROVOM.

HVALA VAM PUNO I AK NIJE FRKA HITNIJE MI TREBA DA VIDI MOJ MAITOR STA GA CEKA :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:



 
ma drugar ti si neprikosnoven sam ima jedan problem,coupe radim sory to je moj prosli mercedes.coupe i idu bjele felne i ivice felni crveno i maska i farovi bjeli znaci na maski crne resetke da su bjele.i tamne folije.ajde molim te jer mi je ovo extra al extra.kad si vec radio ovo sta ti kazes na boju i sve svidjal se tebi.
 
Član
drug evo mercedesa mislim da je ovako super stvar jos samo uradis pola pola gore crno dole crveno kao na onom zelenom mercedesu...;)
mercedesw1233vsstcopyco.jpg
 
Soffa hvala puno,jel ima jos neko neku boju ideju.Ajde majku mu penzioneri sta ste se ucutili.Svi volimo auta,ja da znam radit ja bi otvorio Temu-post radim auta po vasoj zelji.;);););););)
 
Član
haha dobra tema mada meni se ovako svodja i misli mda bi se svi okretali za ovakvim mercedesom.....;)
 
Top