Usis Zraka !??

Usis Zraka !??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kn nije rijedji i ne propusta cestice prasine,jel ko od vas kad cito upustvo koje dodje uz kn filter,i ne propuhuj ga zrakom jer ces ga sjebati.imas upustvo na netu kako se cisti i sve to.dakle samo po upustvu,propuhivanjem sjebajes membrane pravis ih vecim i onda prolaze sitnije cestice,kad ga nauljis nece proci ni spermatozoid.
ako je to crijevo koje ide u kutiju za usis za zrak onda je vjerovano oboreno prema podu i da usisa vodu mora biti full gas i voda duboka,a ako uleti voda u kuciste filtera tesko ce proci do motora.
posavjetuj se sa nekim mehanicarem oko tih crijeva sta je koje crijevo.vozim sa k&n 4-5 godina i nemam problema,kod nas ga treba malo cesce cistiti nego sto pise u upustvu jer su prljavije cestei vise prasine po cesti.
uostalom pise ti kako ces viditi kad je zaprljan.
samo treba procitati upustvo
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
kn nije rijedji i ne propusta cestice prasine,jel ko od vas kad cito upustvo koje dodje uz kn filter,i ne propuhuj ga zrakom jer ces ga sjebati.imas upustvo na netu kako se cisti i sve to.dakle samo po upustvu,propuhivanjem sjebajes membrane pravis ih vecim i onda prolaze sitnije cestice,kad ga nauljis nece proci ni spermatozoid.
ako je to crijevo koje ide u kutiju za usis za zrak onda je vjerovano oboreno prema podu i da usisa vodu mora biti full gas i voda duboka,a ako uleti voda u kuciste filtera tesko ce proci do motora.
posavjetuj se sa nekim mehanicarem oko tih crijeva sta je koje crijevo.vozim sa k&n 4-5 godina i nemam problema,kod nas ga treba malo cesce cistiti nego sto pise u upustvu jer su prljavije cestei vise prasine po cesti.
uostalom pise ti kako ces viditi kad je zaprljan.




Pa jeste ide to crijevo odozgo prema dole i iza karambolke tj sad je na otvoru tom , ali eto vidjeceu zasto je to pa da nebi rizikovao nesto ..
A ubacicu taj K/N sto prije ... ;)
 
Član
na svakom autu je nisko i nema nikakvih mreza budalastinja i opet rijetko kad udje voda,tj nikad,osim ako se ne vozas kroz jezera ko ja nekad prije sa dzipom
 
Super Moderator
eto vec su ti rekli da ne bi trebo imat problema
al meni nekako ima logike da se taj usis moze zacepiti s vremenom
a posto ti je slabija zastita mislim da ti se samo malo prije moze zacepiti ali nista ostalo
bubam al tako mislim :D
 
Početnik
:)

stavi samo indirektno da ide crijevo u odnosu na pravac kretanja , najbolje pod 90 stepeni i ne sikiraj se , tu je filter da to filtrira, i jos na tvom motoru dok dodje voda do usisa, prije ce poplavit auto, dobro ako budes glumio gliser mozda i udje malo vode ali samo do filtera...

I naravno stavi K&N a znas gdje se ima kupiti...
 
Član
muha je napisao(la):
:)

stavi samo indirektno da ide crijevo u odnosu na pravac kretanja , najbolje pod 90 stepeni i ne sikiraj se , tu je filter da to filtrira, i jos na tvom motoru dok dodje voda do usisa, prije ce poplavit auto, dobro ako budes glumio gliser mozda i udje malo vode ali samo do filtera...

I naravno stavi K&N a znas gdje se ima kupiti...

Hvaala Muha ,

a cucemo se za K&N A mozda uskoro budu i gewinde :) pa cu ti se javiti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top