usb internet

usb internet

Član
eo ovako..kupio sam laptop neki dan i sad internet ocu na njega..e sad kontam ovaj preko usb..imal to sta u adsl-u i kako to ide..sta sve treba kupit ..ako iko....BILO KO...zna nesto o ovome neka mi javi..eo neam neta oko 4 mjeseca..pa nigdje me nema...pa ni ovdje na ovoj stranici...et molim vas ako moze pomoc...
 
Član
imas u bhtelecomu al mislim da dodje 15km 1gb, i moras hvata signal 3g mreze(bhtelecom 3G)
 
Član
vjeruj mi niko se nije usrecio s njime , preprepreskupo je ;) imas od bhtelekoma , procitaj na njihovo stranici :cool:
 
Član
Pod pretpostavkom da laptop ima wireless, priključi ADSL, isplatnije ti je i nabavi wireless ruter, ili možda BH telekom ima u ponudi takav kada se priključuješ.
 
Član
mara- je napisao(la):
Pod pretpostavkom da laptop ima wireless, priključi ADSL, isplatnije ti je i nabavi wireless ruter, ili možda BH telekom ima u ponudi takav kada se priključuješ.

ima virles router samo kazes onom radniku prije nego sto krene na tvoju adresu ii uz zahtjev naznacis.... mal na kafu i sve ok :D:D
 
Član
adams je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Pod pretpostavkom da laptop ima wireless, priključi ADSL, isplatnije ti je i nabavi wireless ruter, ili možda BH telekom ima u ponudi takav kada se priključuješ.

ima virles router samo kazes onom radniku prije nego sto krene na tvoju adresu ii uz zahtjev naznacis.... mal na kafu i sve ok :D:D

ja sam uzeo laptop...i sad..ima haman u sebi wirles al nes haman driveri nisu instalirani..a meni daje da net mogu koristiti ..ne samo u kuci nego gdje god...a konto sam to u bh telekomu.al ak je dobra kod njih konekcija..i tak to..
 
Član
uzeli su moji u firmi , gsm kartica ubacis u usb stik instaliras programcic da se mozes logovati, stabilan jeste , ali je preskup, i pazi ako budes uzimao : u tom programu sto se konektujes ima status koliko si potrosio jer si ogranicen, - on nepokazuje tacno, moji su tu gledali i dosli no 2,5gb a u stvarnosti bili oko 4,2 gb pa su morali doplatiti ali su sada povecali paket sa 3 gb na 5 gb
 
Član
Uzmes Wireles router u telecomu i ako te nest zaje driveri bolja ti je investicija kupit onda usb preko kojeg hvatas wi signal kao ovaj npr http://www.terabajt.ba/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1409&category_id=52&option=com_virtuemart&Itemid=74
to je bar moje misljenje, ja sam tako napravio 2 laptopa su mi normalno na Wireles u a komp mi je preko ovog usb a signal primao i nikakvih zica nista
 
Član
ovo u telecomu je dobro samo sto imas net bilo gdje gdje imas 3G mrezu, al daleko je isplativije wirelles posto ces uglavnom u kuci koristiti
 
Član
sad sam bio u posti i oni mi govore da je skupo..zacudo za njih..cc..
a u tuzli i okolini je bezicni internet katastrofa..koji god okrenes ..nevalja..ebg..
nista..ganjat cu ruter..pa cu vidjet kako i sta..
ee, drustvo.. de mi recite..kako najlakse skinuti drivere..jer laptop mi ne prepoznaje wirales, a ni kameru..
 
Top