Update drivera

Update drivera

Član
Imam latop Toshibu L500 serije, i interesuje me kako da uradim update drivera! Kad god odem na onaj Device Manager kaze da je sve ok, ono "driver software for your device is up to date"
Ja bas nevjerujem ovome, pa ako neko zna kako se jos mogu skinuti noviji driveri, neka kaze!

Unaprijed hvala!
 
Član
if it ain't broken don't fix it :D ako radi, nemas potrebe dirat... ne igras igara na lapu pa da ih trebas mjenjati kako izlaze fix-evi za nove igre i sl... :icon_smile:
 
Član
ja sam koristio program Driver Magician 3.5, skeniras sa njim on ti izbaci nove drivere za tvoj komp skines instaliras i to je to.
 
Član
Limpi je napisao(la):
if it ain't broken don't fix it :D ako radi, nemas potrebe dirat... ne igras igara na lapu pa da ih trebas mjenjati kako izlaze fix-evi za nove igre i sl... :icon_smile:

Ma ja,najbolje ne dirat nista! :icon_smile:
 
Član
ammel je napisao(la):
ja sam koristio program Driver Magician 3.5, skeniras sa njim on ti izbaci nove drivere za tvoj komp skines instaliras i to je to.

slabo sta moze uspjeti sa tim programima, ako je u pitanju win 7
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ammel je napisao(la):
ja sam koristio program Driver Magician 3.5, skeniras sa njim on ti izbaci nove drivere za tvoj komp skines instaliras i to je to.

slabo sta moze uspjeti sa tim programima, ako je u pitanju win 7

Ako je u pitanju Win7, nemas potrebu ni za jednim programom za update drivera posto to Sedmica savrseno radi... jedna od velikih prednosti Sedmice nad ostalim OS-ovima - drajveri.

I inace...ako ti na laptopu nije Windows 7, nabaci je. Sto je prije nabacis, prije ces se rijesiti svih muka na racunaru. :)
 
Član
http://torrents.thepiratebay.org/6111235/Driver_Magician_3.55_Precracked-%5BHB%5D.6111235.TPB.torrent

Eo druze. Skini, instaliraj. Kad pokrenes program pitat ce te hoces li da uradis backup drajvera, Pritisni na to no i onda imas gore opciju update. Pritisni i vidi sta ce ti izbacit. Akoo zelis skinut taj drajver koji ti izbaci samo dvoklik na to i gotovo.
 
Top