unpimp my ride

unpimp my ride

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
G60 ide po servisima ako ga seljačine voze, sa održavanjem on nebi trebao servis nikad posjetit, al to vrijedi i za skoro svaki auto pa to sa servisima nema smisla raspravljat.

megan r26 vs. GTI hehehe, dobro je netko rekao, šta bi bilo vs. r32

A kad se uspoređuju marke VW i Honda, uvijek postoji onaj meni najdraži argument od kojeg hondaši popizde i počnu tražit liste hondinih motora po internetu, a to je da VW ima TDI jači od bilo koje ikad napravljene serijske honde. Pa nakon toga ajmo uspoređivat hhehehehe
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
kec je napisao(la):
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
VW jeste dobra marka i GTI fakat jeste legenda i ja ga volim srcem, ali...
hmmm uvijek ima ali...
zadnjih par mjeseci me drug sa drugog foruma edukovo o Hondi, cak sam se i rego na jedan honda fan club forum kako bih sto vise saznao o Hondi. Mogu samo reci da je V-TEC nevjerovatan izum i pruza fantastican dozivljaj voznje. Najgori covjekov neprijatelj je neznanje. corrado, bio sam tvoj istomisljenik i nevjerovatno zaguljeni vw-as i pravio veeeeliku gresku sto nikada nisam Hondi dao priliku. Cinjenica je da se covjek boji onoga sto ne poznaje.
Mogu samo reci da me Honda CRX odusevila...
Tesko da bi sebi kupio Hondu i to cisto iz razloga sto nase podneblje nije bas najpogodnije za odrzavanje honde, mada me drug ubjedjuje da se honda jaaaako rijetko kvari, ali nikada se ne zna, kroz koju godinu...
Moj je preblem sto stvarno volim auta i to bilo koja, nije mi vazan ni proizvodjac ni porijeklo, ako se radi o vozilu koje ce me fascinirati svojim voznim svojstvima, a Honda je to uspjela!

Izvinite sto sam se ovoliko raspiso, al fakat mi se ne svidjaju ovakva,vjecna, prepucavanja izmedju pripadnika razlicitih "sekti". Ali pravi ljubitelj automobila znat ce cijeniti i Hondu i VW!

I jos nesto Ljudi vjerujte mi, iako zivite u BiH, ima jako dobrih automobila i osim VW-a, otvorite malo um i ne bojte se nepoznatog!!!

p.s. procitajte par clanaka, mene je tekst o crx-u odusevio.

http://forum.hondaclub.co.rs/viewtopic.php?f=239&t=28225

Sorry za OT :)

P.S.S. fantastican video Honde civic, obratite paznju na V-TEC:

http://www.youtube.com/watch?v=ScI7p5g3VVE

poglasnite i gledajte...

respektirama hondu ali VWmi je najdrazi i nebi se mogao zamisliti da vozim hondu jer mi to nije to!

isprobajti G60 izum pa ces vidjeti sta moze puz pod haubom!;)
Njega najvise probaju u servisu :lol:

naravno da je po servisu kada budale po semaforima lupaju blokade i za servis g ladera nisu ni culi. a recu ti da kolega ima dvojku g60 i ima samo manju remenicu, decko sa novim type r civicom je samo ostao iza na semaforu u dimu guma a poslje sta mu je radio g60 necu ni govoriti samo cu reci da se vise ne zeli utrkivati kada vidi bordo crvenu dvojku:lol:
 
Početnik
Drugovi moji dragi, ako ljudi koji rade u servisima na odrzavanju tih ''brutalnih G-ladera'' kazu da su ti isti laderi zivi *****, to cu reci i ja, i svako drugi..***** uvijek ostaje *****..kec - mijesas kruske i jabuke, to sto tvoj drug vozi je golf sa G60 motorom, koji je puno brzi i laksi od Corrada i tvrdis da je odrao TypeR-a..ok..posto je u Golfu 2 Corradov motor koji dere TypeR-a, neka stane kraj CRX-a koji ima TypeR-ov motor, bice ravnopravni..pa da vidi sta se zove ''sucks''..;)
BTW Corrado, jebe se meni za te diesel motore, ne bih vozio dizela ni da mi ga proizvodi rodjena majka a ne Honda..i cak ni te motore ne mozes porediti, jer je Honda kao marka single, a VW saradjuje ne zna vise ni on s kim..
 
Član
ne mijesam ja nist, golf od druga je orginal golf gti G60 gledao po broju sasije. ti ljudi sto rade g ladere onda neznaju... kako objasnjavas da se meni nikada na polu g40 nije razletio i jos par ljudi znam sto im se razletio jer im je puknuo zupcasti u  njemu jer ga nisu nikada ni mijenjali.
 
Početnik
Nije Golf GTI G60, nego Golf 2 G60;) jedno je G60, drugo G40, G40 je puno, puno bolji..ako ti kazes da ljudi koji rade u servisima ne znaju, onda vama koji vozite VW ne treba ni servis, niti nista, najbolje bi bilo da napravite svoju fabriku i u njoj pravite vase supersportase tipa mk2 GTI 1.8 16v , Corrado G60 itd..:lol::lol::lol:
 
Član
no dobro pricali smo o dvojci pa nisam ni pisao da je dvojka a svi znaju da samo golf dva ima orginal g60. ja to kazem zato sto ti ljudi ih neznaju slagati. ima decko tu u hrvatskoj u samoboru koji ih slaze i ako on moze dati garanciju na svoj posao na g laderu onda neznam zasto jos nije bankrotirao ako uzmemo u obzir da se tako razletavaju.

nama ne treba vlastita tvornica za 16v...
mi imamo VW MOTORSPORT.;)
 
jao sta ja uradi, a samo sam htio pomirit ova dva naroda, naime ja volim i imam golfa GTI, ali imam drugove hondase i ipak se odlicno slazemo, mada ni ja nikad ne bi sebi kupio hondu.
 
Član
:icon_rolleyes:Ja sam neutralan...meni dajte dzaba neku hondu ili vw ja se necu ljutiti...:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top