Unistena kamera u N. Travniku

Unistena kamera u N. Travniku

MTR

Član
RE: Unistena kamera u Travniku

sto je puco , mogao je presjec banderu , samo od komse produzni i udri fleksom hahahaaa
 
Član
RE: Unistena kamera u Travniku

:lol: :lol:

Busi hahaha, busi :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=7b8b0LaMx4E :D
 
Super Moderator
RE: Unistena kamera u Travniku

kolko je ovdje ogranicenje ja sam par puta 120 prosao nije nista blicalo, a sad nece ni na 300 :lol:
 
Član
RE: Unistena kamera u Travniku

Ovo je bilo prije par dana,lik popusio kaznu i izresetao je...ali osposobili su je garant...u petak navece je radila perfekt...lola me preticao s nekim passatom i uslijedilo fotkanje :) Onda udario po kocnici :) hahahaha,vec gotovo bilo :)
 
Član
RE: Unistena kamera u Travniku

_Adyyy_ je napisao(la):
Ovo je bilo prije par dana,lik popusio kaznu i izresetao je...ali osposobili su je garant...u petak navece je radila perfekt...lola me preticao s nekim passatom i uslijedilo fotkanje :) Onda udario po kocnici :) hahahaha,vec gotovo bilo :)
Ne, ne desilo se u petak navece, sa petka na subotu, a ja sam maloprije prosao 70-tak i nista nije blicalo, izgleda da se nije jos oporavila od rokaljke...
 
Član
RE: Unistena kamera u Travniku

ErRoR je napisao(la):
_Adyyy_ je napisao(la):
Ovo je bilo prije par dana,lik popusio kaznu i izresetao je...ali osposobili su je garant...u petak navece je radila perfekt...lola me preticao s nekim passatom i uslijedilo fotkanje :) Onda udario po kocnici :) hahahaha,vec gotovo bilo :)
Ne, ne desilo se u petak navece, sa petka na subotu, a ja sam maloprije prosao 70-tak i nista nije blicalo, izgleda da se nije jos oporavila od rokaljke...
MOze biti da sam se zajebunio :) hahaha
Nisam svoj poslije 23:00:lol:
 
Član
Počelo je počelo, bilo je i vrijeme :D Da smo pametni pa u svim gradovima na neki način sjebat kamere, dosta više uzimanja lopatom
 
Top